טיפול בעזרת NLP: מהו טיפול NLP ובאלו תחומים ניתן להשתמש בו?

טיפול בעזרת NLP (באנגלית Neuro Linguistic Programming) הוא סט כלים יישומי בהתפתחות אישית ומקצועית, בניהול ובשיווק המאפשר לפרט לשפר את יכולתו של תקשורת בין אישית ולהיפטר מרגשות שלילים, ולפרוץ מחסומים.

מה ההבדל בין אימון אישי וטיפול NLP?

טיפול NLP מעניק סט כלים נוסף לאימון אישי.
אימון אישי היא שיטה לצמצום הפער בין הרצוי למצוי, באמצעות תהליך ממוקד תוצאות.
יחד עם זאת, לעתים הכלים התוצאתיים לבדם אינם מספיקים כדי להניע את המתאמן לפעולה ונדרשים כלים נוספים להתמודדות עם מצבים רגשיים שונים כגון פחדים, אמונות מגבילות ועוד, אשר מתקבלים עם טיפול NLP.

טיפול בעזרת NLP

מה היתרון במאמן אישי שהוא גם מטפל מוסמך בשיטת NLP? טיפול בעזרת NLP מתאים לכל אדם המעוניין לשפר את איכות חייו. השילוב של שימוש בכלים רגשיים מעולם תוכן של NLP וכלים תוצאתיים מעולם האימון, הם שילוב מנצח לאנשים שיודעים להעמיד להם מטרות עתידיות וזקוקים לחיזוקים משני העולמות כדי לנוע קדימה.

מה מוסיף טיפול NLP לאימון אישי?

טיפול NLP הוא סט של טכניקות ומיומנות שמסייעות לנו לשפר את הביצועים שלנו בחיים. הייחוד בטיפול בעזרת NLP, שהוא מאפשר טכניקות וכלים נוספים להתמודדות, עם מצוקות רגשיות שכלי האימון האישי, לבדם אינם מצליחים לתת מענה מספק. טיפול NLP ואימון אישי עוד יכול לעניין אתכם: שאלות נוספות על טיפול NLP? כתבו לי ואחזור אליכם תוך 24 שעות. דורית קיי.
טיפול NLP