מאמנת אישית בתל אביב

מחפשים מאמנת אישית בתל אביב? אני מציעה אימון אישי לתקשורת בין אישית, אימון אישי לחייםלייעוץ וקריירה ואימון לפוליטיקה ארגונית ותקשורת. 

ד״ר דורית קיי – מאמנת אישית בת״א | אימון אישי מאיפה להגשמה

מאמנת אישיתמאמנת אישית בתל אביבמאמנת אישית בת״א

תקשורת

התקשורת הבינאישית מתחלקת לשני סוגים עיקריים של תקשורת – תקשורת מילולית ותקשורת שאינה מילולית. התקשורת המילולית היא המילים עצמן, אותן אנו אומרים או כותבים. רוב האנשים מייחסים לתקשורת המילולית חשיבות רבה מאד, מה שהיה עשוי להיות הגיוני, מכיוון שהמילים הן הדרך הפשוטה והבסיסית ביותר להעביר מסרים, במיוחד מסרים ישירים.
אך אף על פי שאנו משתמשים במילים באופן תכוף, התקשורת המילולית מהווה רק 30% מן התקשורת הבינאישית בכללותה, ומן המסרים המועברים בתקשורת בינאישית. 70 האחוזים האחרים שייכים לתקשורת הבלתי מילולית.
למעשה, אנשים אשר יודעים כיצד לשלוט על התקשורת הבלתי מילולית, הם אלה אשר יודעים ליצור קשרים בינאישיים בצורה הטובה ביותר. דורית קיי, מאמנת אישית בתל אביב, מתמחה בתחום של תקשורת בין אישית.

ייעוץ לקריירה

כמאמנת אישית בת"א, לא אחת נתקלתי במנהלים המתלוננים שמהלך שגרת העבודה שלהם אינה מותירה להם אפשרות לתכנון הפעילות העתידית של הארגון או המחלקה בראשה הם עומדים ברמה אסטרטגית.

תכנון אסטרטגי מבחינת מקצת מן המנהלים הוא תלוי החלטות של חברי דירקטוריון או מועצת מנהלים, וכמובן עמידה ביעדי מכירה יוצרת לעתים את התשתית לתכנון רחוק טווח.
למעשה מעט מנהלים נותנים את הדעת לבניית אסטרטגיה ולמעשה עיקר נתח הזמן מוקדש לטקטיקה.
אחת המטרות של אימון מנהלים היא להראות למנהלים כיצד ניתן במהלך הפעילות השוטפת וסדר יום העמוס, לפנות זמן הכרחי לתכנון או למעשה להקדיש זמן ריק או "מרחב לבן" הנקי משיחות טלפון, ישיבות ופגישות ולהתמקד רק בפעילות התכנון.

פוליטיקה ארגונית

אימון אישי ועסקי בשירות הפוליטיקה. מנהלים ועובדים רבים מאמינים בפסוק "בזיעת אפיך תאכל לחם", אלא שבסביבות עבודה רבות, העובדים שמשקיעים ממיטב כשרונם, מרצם וזמנם עדים לא אחת לתופעה שבה דווקא הקולגות שלהם הם אלו המשמשים כחביבי המנהל, והם אלו שלעתים נמצאים ראויים לקידום, הרבה לפני עצמם.
כמאמנת אישית בתל אביב, אני פוגשת מנהלים ועובדים כאלו, שמגיעים אלי בשיא הכעס שלהם על המנהלים שלהם בתסכול רב, ומבקשים בעזרת תהליך של אימונים אישיים ממוקדים תוצאות להבין איך זה יכול להיות, וללמוד לפסוע במשעול שאכן יביא אותם לתוצאות ולקידום אותו הם חפצים.

תקשורת

מרגישים תקועים ? מחפשים נתיבים חדשים לצמיחה אישית ומקצועית ? רוצים להגשים את הפוטנציאל שלכם אך לא יודעים איך ואיכן להתחיל ? חושבים שהמסרים שלכם לא עוברים בצורה נכונה ויוצרים ויכוחים מיותרים? אם אלו מקצת מהשאלות המעסיקות אתכם והחלטתם לעשות שינוי, אימון אישי הוא אמצעי שיסייע לכם להגשים את מטרותיכם באופן היעיל והמהיר ביותר. אני מזמינה אתכם לקחת יוזמה ולהתחיל בתהליך אימון אישי במטרה ליצירת פריצות דרך משמעותיות בחיים האישיים ובעולם העבודה. בברכה, דורית קיי - מאמנת אישית בת"א