תקשורת בין אישית

לא לחינם מכנים את העולם בשנים האחרונות כפר גלובלי. אמצעי התקשורת, ובראשם האינטרנט, מאפשרים היום לכל חברה לפנות לקהל יעד רחב שאליו היא לא הגיעה בעבר.

העולם משתנה ואתם צריכים את קורס
התקשורת בין אישית

חברות ממקומות קטנים בישראל יכולות לפנות ללקוחות בערים הגדולות. יתרה מזו – הן אף יכולות לפנות לקהל יעד בחו"ל, לקיים שיתופי פעולה נרחבים, להתמזג עם חברות 

תקשורת בין אישית

אחרות וכיו"ב. אלא שבמקרים כאלה, לא פעם נתקלים בקשיים הקשורים לתחום של תקשורת בין אישית. 

דווקא היום, יותר מכל תקופה אחרת, התקשורת הבין אישית היא חשובה מאד, ובעזרת הקורס תוכלו גם אתם לשפר את הטכניקה שלכם, ולהבין איך תנצלו את הכלים לטובתכם ולטובת העסק שלכם.

אפשר להשתתף בסדנת התקשורת בין אישית כחלק ממערך רחב יותר של אימון עסקי, אך ניתן לקחת קורס תקשורת בין אישית גם באופן עצמאי לחלוטין בתור אימון אישי לחיים, אם מדובר בתחום נקודתי שאתם רוצים לטפל בו.

שימו לב עד כמה השימוש במילים הוא קריטי מאד, כשזה נוגע למשיכת קהל היעד: לא מעט בעלי עסק, מנסים תמיד למשוך את הלקוחות שלהם תוך שימוש במוטיבים קיצוניים ודרמטיים – מציעים להם שירות כדי לבצע שינוי קיצוני בחיים שלהם. 

רובנו צריך לזכור – לא אוהבים שינוים, ומחפשים דווקא את היציבות והביטחון. לכן, כדאי לפעמים להשתמש דווקא במילים מרגיעות וממתנות, כדי למשוך יותר אנשים. זהו רק עיקרון אחד שלומדים במסגרת של קורס תקשורת בין אישית.

אימוץ של אסטרטגיות שונות

עקרון אחר שתלמדו בתוך קורס אימון עסקי בנושא התקשורת הבין אישית הוא כיצד להשתמש במילים השונות אל מול קהלי יעד שונים. כמובן שזה תהליך שקשור לתחום רחב יותר של מיפוי קהל היעד, והתפתחות לקהלים חדשים – ככל הנראה משאת נפשו של כל מנהל באשר הוא.

קורס תקשורת בין אישית

בקורס תלמדו כיצד יש לפנות לאנשים השונים, ועדיין לא לאבד את הלקוחות הקיימים.

לא פעם, קורס תקשורת בין אישית צריך להיות ממש מותאם באופן אישי לתחום העסק שלכם. למה הכוונה? כאשר מנהל פונה לקהל היעד שלו, הוא תמיד צריך לשמור על האיזון העדין שבין מילים פרופסיונאליות במיוחד, לבין מילים כלליות מאד. ההיגיון הוא ברור – מצד אחד מילים מקצועיות מראות על ניסיון ורצינות, אך עלולות להיות מנותקות מהמשמעות שלהן ואף לא מוכרות.

שימוש במילים כלליות אמנם מוכר ויכול לעורר אסוציאציה חיובית, אך לא יגיד יותר מידי – הרי כל עסק יכול להצהיר על עצמו כ"מצוין", "מעולה", "חדשני" וכיו"ב. בעזרת קורס תקשורת בין אישית תוכלו למצוא את האיזון הנכון באוצר המילים.

מומלץ למהר ולהירשם לקורס תקשורת בין אישית באתר של דורית קיי

התרשמתם? נראה לכם כי קורס תקשורת בין אישית יכול לתרום באופן ממשי לעסק שלכם? אנחנו חושבים כמוכם – לכן מומלץ שתחפשו חברה מקצועית שעוסקת בתחום האימון העסקי ובתחום התקשורת הבין אישית, ותוכלו לעבור סדנה מקצועית במיוחד.

יש לכם שאלות על אימון עסקי או אישי

כתבו לי ואחזור אליכם תוך 24 שעות

בהצלחה!

דורית קיי

ייעוץ לקריירה
אימון לחשיבה תוצאתית