אימון לקריירה

קריירה, היא אותו מקום שבו אדם מרגיש איזו שהיא משמעות או מימוש הפוטנציאל שלו באופן נכון. זו הסיבה שיש למצוא את המקום שאדם מרגיש שהוא יכול לבטא את כישוריו והם אכן זוכים להערכה.

ישנם אנשים רבים לצערנו, אשר אינם אוהבים את מה שהם עושים ופוגמים באיכות חייהם ובדימוים העצמי. על מנת לשנות תפיסה או כוון בכלל, יש לעבור כאשר מדובר על אימון לקריירה או ייעוץ לקריירה.

ייעוץ קריירה הוא תהליך חשוב למציאת איזון נכון בחיים האישיים. אימון אישי ועסקי, יעניק לכם את הכלים הנכונים להתפתחות, השגת מטרות וכמובן, צמיחה. יש ללמוד את הכלים הנכונים והצבת מטרות, ניהול זמן, התמודדות מול לחצים וביצוע פעולות שיקרבו אל הקריירה  הרצויה. 

יש לציין כי אימון אישי וכן אימון עסקי, מתאים לכל גיל, היות וישנם אנשים מבוגרים, אשר עדיין לא הגיעו לקריירה הרצויה, או שלא העזו לבצע שינוי מפאת גילם.  בתהליך אימון לקריירה, מבררים מול המתאמן, מהם שאיפותיו ואיזו תעסוקה תתאים לו, אשר בה הוא יחוש ששאיפות אלה, מתממשות והוא יהיה שבע רצון, ביטחונו העצמי ישוב אליו והוא יהיה שבע רצון.

פגישה בארבע עיניים בין המתאמן ושאיפותיו הקרייריסטיות עבור ייעוץ לקריירה..

כאשר לומדים אימון למטרת פיתוח והתפתחות בקריירה, מאמנת אישית בתל אביב, מתחילה עם הרחבת הגבולות של המתאמן, היכולות שלו כאדם ועוד. אימון זה למעשה, יוצר סקרנות, חקירה והבנה באמצעות החיפוש העצמי של המתאמן ומהווה מעיין ייעוץ קריירה.

יש כאלה המגיעים לאימון זה, לאחר שכבר עברו אימון אישי לחיים, על מנת שהמאמנת האישית, תסייע להם בגיבוש החלטה הנוגעת לקריירה שלהם ויש, המעוניינים להגיע להחלטה בנוגע להתקדמות בתפקיד בעבודה בה הם עובדים כיום.

כאשר כבר מוחלט על כיוון קריירה על פי כישוריו של המתאמן, המאמנת האישית יכולה להתחיל בייעוץ קריירה כבר בצעד של הכנה לראיונות עבודה.  מפגש זה של ראיון עבודה, עשוי לייצר סיטואציה מביכה, כגון תחושה שהמתראיינים נמצאים תחת זכוכית מגדלת, מה שגורם למרואיינים להתרגש ולהשתדל יותר מדי.

מפגש הכנה לראיון עבודה יעלה את תחושת הוודאות של המרואיין, מה שיאפשר לו להיות נינוח ובטוח בעצמו ולשדר נכון את המסרים שחשוב לו להעלות בעת ראיון העבודה. מאמנת אישית בתל אביב, תמליץ גם על אימון עסקי במרכז, לאלה המעוניינים לעלות בדרגה לתפקידים בכירים יותר.

ייעוץ לקריירה

גם אתם נמצאים על פרשת דרכים בנושא הקריירה? ייעוץ קריירה יעשה לכם סדר!

במידה וגם אתם נמצאים על פרשת דרכים בנושא הקריירה,  יש להיעזר עם אימון אישי לחיים, מה שיסייע במימוש החלטות ומספק סוג של ייעוץ לקריירה של המאומן. על המתאמנים לנסח לעצמם את התוצאות הברורות יותר בסוף הליך האימון, כגון למצוא עצמו בעבודה חדשה ומשביעת רצון, כזאת שיש בה מאפיינים שלהם הוא שאף.

במהלך אימון לקריירה, המאמן\ת יבחן דפוסי התנהגות קבועים שלכם, תוכלו לזהות כל מיני דפוסים אם מקובעים או אם שליליים ואז, יינתנו בידיכם כלים יעילים, אשר יסייעו לכם לפתח דפוס התנהגותי שיפתח עבורכם דלתות שהיו סגורות בפניכם עד כה.

אימון אישי לקריירה ולחיים – כי מגיע לכם את הטוב ביותר

בכדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר בכל תחומי החיים, כאשר יש צורך למשל להתייעץ ולקבל את הכלים הנכונים, באמצעות אימון אישי לחיים, לקריירה, לניהול ועוד, כדאי למצוא את המאמנת המובילה, אשר תתאים לתחומים שבהם אתם מעוניינים לקבל את ההכוונה, האימון והייעוץ לקריירה. אחת מהמאמנות המובילות בתחומים אלה, הינה דורית קיי שהיא בעלת דוקטורט לניהול, בוגרת לימודי אימון אישי ועסקי ולימודי אימון במכללת קואצ'מי, ואוניברסיטת קליפורניה. דורית אף למדה NLP והיא בעלת תואר שני בניהול מאוניברסיטת Derby England ובעלת תואר ספרות אנגלית באוניברסיטת ת"א.

ייעוץ לקריירה

הניסיון המקצועי של דורית אם בניהול ואם בתור יועצת ארגונית בחברות רבות, הינו עשיר ורב שנים, כאשר עבדה בתחום האישי ובתחום הארגוני.

 
תקשורת בין אישית
טיפול NLP
אימונים אישיים