מאמנת אישית

אימון אישי – על שם מה? 

רבים מסתייעים באימון אישי, על מנת להגיע לכיוון הנכון, תוך הצבת מטרות ויעדים שונים שאליהם הם מעוניינים להגיע. אימון אישי ניתן מגיל נוער ועד לתחומים שונים בחיים הבוגרים.

כאשר מדובר על אימון אישי, המטרה באימון זה הינה שיפור הדימוי העצמי והגעה למטרה מסוימת. תוך כדי התהליך, המתאמן רוכש דפוסי פעולה וכלים, אשר יקנו לו השגת יעדים והגשמת המטרות שאליהם הוא שואף.
 
בתהליך זה, משולבים כל העת כלים מתחום האימון והטיפול הרגשי, שהוא גם אימון אישי לחיים. שילוב זה, מביא לתוצאות אפקטיביות ,תוך זמן קצר יחסית. בתהליך זה, המאמן האישי לנוער, בודק אילו רגשות עולים במתאמן, מה היה רוצה שיקרה ומה התכונות החזקות  אשר יכולות לתמוך בו, מהן החולשות שהוא מעוניין להימנע מהן ועוד.
 

תחומים שיש לתת בהם דגש באימון האישי לנוער

 
כאשר אנו מתייחסים להגדרה של "נוער" הכוונה לנערים ונערות מגיל העשרה עד לגיל גיוס {18}.

כאשר מאמנים נוער, מאמנת אישית בתל אביב, תקנה למתאמנים בני הנוער להשיג את הדברים הבאים:

 

  • רתימה ללמודים ושיפור הציונים באמצעות אימון אישי.
  • ניהול נכון של הזמן כגון מי שמאחר כרונית, קושי להסתפק בדברים, דחיינות ועוד.
  • העצמה – חיזוק של תחושת המסוגלות והביטחון העצמי באמצעות אימון אישי לחיים.
  • יצירת קשרים חברתיים
  • עמידה בלחצים חברתיים באמצעות אימון הקשור אל תקשורת בינאישית.
  • בחירת מסלולי לימוד וייעוד צבאי.
  • מטרות אחרות אשר הנער\ה יהיה מעוניין בהם.

 
אימון אישי לנוער לשינוי תפיסות

 
יש לציין, כי האתגרים בגילאי העשרה הינם מגוונים ורבים, הם נוגעים בנושאים כמו הערכה עצמית, בלבול מיני, מערכות יחסים, קושי בלימודים, קושי בריכוז , לחצים חברתיים האופייניים לגילאים הלל ועוד.
 
אימון אישי לחיים נוגע בבעיות והאתגרים הניצבים בקרב בני הנוער בגילאים השונים. אימון זה למעשה, עוסק בשינוי תפיסות והתנהלות שלומדים בני הנוער מה שיאפשר להם להגיע להישגים חברתיים, לימודיים ויגביר את תחושת הערך העצמי שלהם, מה שבגיל זה מהווה את אחת הביות הנפוצות.
 
למשל, אחת מהבעיות הנפוצות של בני נוער, הינה קצר בתקשורת, אי שליטה על מאוויים, התפרצויות ועוד. תכונות אלה, עשויות להוביל לקצרים בכישורים החברתיים שהם כה חשובים במיוחד בקרב בני נוער.
 
חלק מהאימון האישי, יוקדש לנושא של תקשורת בינאישית, למטרת שיפור היחסים עם סביבת הנער או הנערה. כל הכלים הללו שהם חשובים, יינתנו למתבגרים, כך שיוכלו לעבור נכון את תקופת המעבר של גיל ההתבגרות באופן מהנה ומאתגר באמצעות אימון אישי לחיים.
 
כאשר הנער או הנערה מעוניינים לצאת לעבודה, ילמדו אותם באימון גם הכנה לראיונות עבודה, מה שיקנה להם את הכלים הנכונים למצוא עבודה לפני צבא או בעת החופשה מלימודי התיכון. כל האימונים הללו, יילמדו במסגרת אימון אישי.
 

 המאמנת האישית שתשנה ותשפר לכם את הגישות המנצחות בחיים

 
אימון אישי ועסקי, חייב להיות נכון, כאשר המאמן האישי, הוא בעל ידע וותק רב, למד שנים על הנושאים השונים בתחום אימון לחיים, אימון אישי ואימון בתחום המקצועי, הניהולי ועוד.

 

אחת מהמאמנות המובילות, הינה דורית קיי, שהיא מאמנת אישית מוסמכת, יועצת תקשורת בינאישית, עוסקת בתחום אימון אישי ועסקי, יועצת ארגונית ומטפלת בתחום ה- NLP.

דורית, מצליחה בשיטות האימון שלה, למצות את הפוטנציאל של מתאמניה, כך שיגיעו להישגים משמעותיים, אם בתחום הקרירה, כגון אימון למנהלים אם ביצירת קשר בינאישי בתחומים השונים בחיים.

 

דורית הינה בעלת תואר דוקטורט לניהול והיא בוגרת לימודי אימון אישי ועסקי באוניברסיטת קליפורניה בארה"ב, למדה לימודי NLP ובעלת תואר שני בניהול מאוניברסיטת Derby England  וכן בעלת תואר ראשון בספרות אנגלית מאוניברסיטת ת"א. 

אימון אישי בשיטת NLP
אימון לקריירה - ד"ר דורית קיי
אימונים אישיים
ד"ר דורית קיי מאמנת עסקית