המלצות

דורית היקרה, רצינו להודות לך מקרב לב על העבודה הפרטנית של אימון אישי שעשית עם הסטודנטיות המשתתפות בתוכנית להגברת הנגישות להשכלה גבוהה ליוצאי העדה האתיופית. עברה כשנה מאז שסיימנו את התהליך המאד מיוחד שעברנו יחד ואני ממש מרגיש בכל דבר שאני עושה את העצות והטיפים שנתת לי.  במהלך התקופה הזו אזרתי אומץ לגבור על לא מעט מכשולים שנקרו בדרכי ושכנראה ללא ההכוונה שלך לא הייתי יודע להתמודד איתם.  

חנה צימרמן קרל

דורית יקרה, תודה רבה על הדרך המקצועית שעשיתי, ואני עושה, בזכותך!
תודה על שבמקצועיות, בהבנה ובהקשבה אל מי שאני ומה שמניע אותי, הובלת אותי להגדרה עצמית של המומחיות שלי.

קרא עוד >> 

הסתדרות המורים 2017

דורית יקרה, קראתי בסיפוק את שפע המחמאות שקיבלת ממי שלמד אצלך.

העירו על תרומתך האישית בקורס לחייהם האישיים, שנראה שמכאן ואילך הם יהיו יותר קשובים ויותר מהוונים את מהלך השיח.

קרא עוד >> 

המלצה – קופת חולים כללית

דורית מאמנת יקרה,
כבר עברה תקופה של חצי שנה, זמן שאפשר לי עשייה והגשמה.התחלתי איתך את האימון כשהייתי במקום של ביטחון עצמי נמוך, חוסר אמון בעצמי, דחיינות, חוסר סדר… .מייד זיהית את קשיי, ושאלותייך המכוונות וראייתך המדהימה הובילו אותי להשיגים שלא האמנתי שאגיע אליהם.

קרא עוד >>

המלצה עמותת כתף לכתף

דורית מלווה את הארגון ב-5 שנים האחרונות החל מהיותו ארגון בן 3 עובדים ועד לגדילה והרחבת היקף הפעילות לכדי 25 עובדים. תהליך הליווי כלל מפגשים שוטפים עם הצוות הניהולי בארגון, כאשר לאורך כל התהליך הדגש היה על העצמת הדרג הניהולי והובלתו לכדי קבלת החלטות וחיזוק הארגון בזמני משבר תוך הערכות ארוכת טווח וביסוס המערכת הארגונית.

קרא עוד >>

המלצה פרופסור עופרה מייזלס

ברצוני להודות לך על הנחיית הסדנא ביום העיון של הצוות המוביל במזכירות הפדגוגית משרד החינוך. הסדנה הועברה במקצועיות וברגישות ופתחה בפני המשתתפים כיווני חשיבה והתפתחות מקצועית ואישית.

קרא עוד >>

מכתב המלצה מלקוח פרטי

במהלך התקופה הזו אזרתי אומץ לגבור על לא מעט מכשולים שנקרו בדרכי ושכנראה ללא ההכוונה שלך לא הייתי יודע להתמודד איתם. בעקבות המפגשים שלנו החלטתי להתקדם ולקדם את עצמי עוד שלב בחיים ונרשמתי ללימודי קורס "מנתחי מערכות מידע" באחד מהמוסדות הנחשבים ביותר בארץ.

קרא עוד >>

אימון אישי למנהיגות | מאמנת אישית בת"א - ד"ר דורית קיי
אימונים אישיים