התקשרו עכשיו
052-675-2058
 

אימוץ של אסטרטגיות שונות

עקרון אחר שתלמדו בתוך קורס אימון עסקי בנושא התקשורת הבין אישית הוא כיצד להשתמש במילים השונות אל מול קהלי יעד שונים. כמובן שזה תהליך שקשור לתחום רחב יותר של מיפוי קהל היעד, והתפתחות לקהלים חדשים - ככל הנראה משאת נפשו של כל מנהל באשר הוא. בקורס תלמדו כיצד יש לפנות לאנשים השונים, ועדיין לא לאבד את הלקוחות הקיימים.

לא פעם, קורס תקשורת בין אישית צריך להיות ממש מותאם באופן אישי לתחום העסק שלכם. למה הכוונה? כאשר מנהל פונה לקהל היעד שלו, הוא תמיד צריך לשמור על האיזון העדין שבין מילים פרופסיונאליות במיוחד, לבין מילים כלליות מאד. ההיגיון הוא ברור - מצד אחד מילים מקצועיות מראות על ניסיון ורצינות, אך עלולות להיות מנותקות מהמשמעות שלהן ואף לא מוכרות. שימוש במילים כלליות אמנם מוכר ויכול לעורר אסוציאציה חיובית, אך לא יגיד יותר מידי - הרי כל עסק יכול להצהיר על עצמו כ"מצוין", "מעולה", "חדשני" וכיו"ב. בעזרת קורס תקשורת בין אישית תוכלו למצוא את האיזון הנכון באוצר המילים.
 
 
אימון למנהלים,  אימון אישי לנוער, אימון עסקי במרכז, אימון אישי ועסקי , אימון אישי לחיים, מאמנת אישית בתל אביב,  אימון עיסקי, תקשורת בינאישית,  אימון אישי ועסקי, יועצת ארגונית, אימון לעסקים,  הכנה לראיונות עבודה