התקשרו עכשיו
052-675-2058
 

קורס פיתוח מנהלים


האם תהליך הלמידה של אדם מסתיים אי פעם? ברור שלא. לאף אחד אין מונופול על הידע, ולכן גם מנהלים צריכים תמיד לחפש מהם הנקודות שאותם הם צריכים לשפר - האם אלו נקודות של תקשורת בין אישית? האם מדובר בנושאי מנהיגות? האם בתהליך קבלת ההחלטות?
 
קורס פיתוח מנהלים תמיד שואף למעלה
 
אלו שאלות טובות, אבל לא קל לשאול אותן, ויתרה מזאת - לא קל לענות עליהן, בוודאי לא בהקשר של יחסי מנהל-ארגון. לכן קורס פיתוח מנהלים יכול לעזור לכם לקבל את התשובות המתאימות, תוך כדי תהליך עבודה מתמיד ותהליך שיפור מתמיד. איך בעצם מתנהל הקורס לפיתוח המנהלים?
 
התהליך שלא נפסק
 
קורס פיתוח מנהלים
חשוב לציין, כי תהליך הקורס איננו משהו נקודתי - מדובר על סדרת פגישות מתמשכות בין המנהל לבין המאמן העסקי. ביחד המנהל והמאמן מצליחים למפות את תחומי האחריות של המנהל, נקודות החוזק שלו, נקודות החולשה שלו, ובהתאם גם נקודות החוזק והחולשה של העסק.
 
לא פעם, תפקיד הקורס לפיתוח מנהלים קשור למנגנון שנקרא SWOT - על שני החלקים הראשונים כבר דיברנו אלו הם החוזקות (Strength) והחולשות (Weakness). אולם יש עוד שתי נקודות שחייבים להתייחס אליהם במהלך קורס פיתוח מנהלים גם בהקשר של פיתוח המנהל עצמו, וגם בהקשר של פיתוח העסק.
 
החלק הראשון נקרא הזדמנויות (Opportunities), ותפקידו למפות את כל האופציות שפתוחות בפני המנהל, לצורך מימוש עצמי מוצלח יותר, ולצורך מציאת הזדמנויות חדשות לקידום הארגון. אין ארגון שאין לו אופציות שונות לפיתוח, ואין מנהל שלא יכול לפתח עצמו - בין אם מדובר על שיתוף פעולה בינ"ל, שיתוף פעולה מקומי, היותו של הארגון מקור ידע בתחומו, השפעה חיובית על הסביבה וכיו"ב - כל אלו תחומים שאפשר לפתח באופן טבעי אצל ארגונים שונים.
 
חלק נוסף שבו הקורס מתמקד הוא האיומים (Threats) על הארגון ועל המנהל. לא במובן הממשי כמובן, אלא במובן של הצלחה עסקית. הרעיון הוא למפות את כל הדברים שעלולים להכשיל את המנהל, ולעצור מבעדו לממש את החזון שלו. חלק זה אולי נשמע מעט שלילי, אך הוא חשוב מאד וקריטי בכל אימון עסקי שקשור אל פיתוח מנהלים. נכון שתמיד חשוב לקחת סיכונים, והרעיון של מחשבה יוצרת מציאות חיובית הוא אבן דרך בכל קורס פיתוח מנהלים - אבל תמיד צריך לזכור מהם המהמורות שעלולות להיות בדרך, וכיצד ניתן לסלק אותן. חלק מהמהמורות תמיד יישארו - אבל מעל כל מהמורה אפשר לדלג כזכור.
 
בואו לממש את עצמכם
 
אתם יכולים בעצמכם להירשם אל סדנאות פיתוח מנהלים. זכרו, כי קורס פיתוח מנהלים הוא הרבה יותר מאשר תהליך של העצמה אישית - זו היכולת שלכם לפתח את הארגון, דרך הפיתוח העצמי שלכם, ובכך להביא להצלחה כלכלית מעורבת בהצלחה אישית ותחושת הישגיות.
 
יש לכם שאלות על אימון עסקי או אישי ?
כתבו לי ואחזור אליכם תוך 24 שעות
 
 
אימון למנהלים,  אימון אישי לנוער, אימון עסקי במרכז, אימון אישי ועסקי , אימון אישי לחיים, מאמנת אישית בתל אביב,  אימון עיסקי, תקשורת בינאישית,  אימון אישי ועסקי, יועצת ארגונית, אימון לעסקים,  הכנה לראיונות עבודה
התקשרו עכשיו
052-675-2058

מכתבי המלצה מלקוחות: לעוד המלצות
מאמנת עיסקית
, מאמנת אישית 

דורית,
אמנם דיברנו בטלפון אבל חשוב לי שהדברים יופיעו גם בכתב: עברה כשנה מאז שסיימנו את התהליך המאד מיוחד שעברנו יחד ואני ממש מרגיש בכל דבר שאני עושה את העצות והטיפים שנתת לי.  במהלך התקופה הזו אזרתי אומץ לגבור על לא מעט מכשולים שנקרו בדרכי ושכנראה ללא ההכוונה שלך לא הייתי יודע להתמודד איתם. בעקבות המפגשים שלנו החלטתי להתקדם ולקדם את עצמי עוד שלב בחיים ונרשמתי ללימודי קורס "מנתחי מערכות מידע" באחד מהמוסדות הנחשבים ביותר בארץ. בנוסף במישורים האישיים והיחסים הבינאישיים בעבודה אני בהחלט חש התקדמות רבה והמון כלים להצטייד בכל סיטואציה שבה אני נתקל. אני מודה לך מקרב הלב על התמיכה ועל הכלים שנתת לי ובעיקר שהחזרת לי את הבטחון העצמי והתעסוקתי שנפגע קשות בעקבות אי אילו נסיונות מרים בעבר שלי. אין זה טריוויאלי בעיני שהצלחנו להגיע לרמה כזו של הישגיות ומיקוד במטרה ולכן אאני בהחלט אסיר תודה לך על כל אלה. כפי שאמרנו גם בשיחת הטלפון כולי תקווה שנפגש לקראת סיום הלימודים שלי ונוכל לעשות הכנה לראיונות עבודה בתחום חדש לגמרי בו אני מקווה להשתלב. תודה רבה
ת. פ. 
רעננה

___________________________________

דורית מאמנת יקרה,
כבר עברה תקופה של חצי שנה, זמן שאפשר לי עשייה והגשמה.התחלתי איתך את האימון כשהייתי במקום של ביטחון עצמי נמוך, חוסר אמון בעצמי, דחיינות, חוסר סדר... .מייד זיהית את קשיי, ושאלותייך המכוונות וראייתך המדהימה הובילו אותי להשיגים שלא האמנתי שאגיע אליהם. היום אני נמצאת במקום אחר. בתהליך לאהוב את עצמי, מתנהלת בתכנון וסדר, מאורגנת יותר, מעזה יותר, משתדלת להאמין בעצמי וביכולות שלי וכף מרגישה ביטחון עצמי. אפשרת לי לראות ,להבין, לפעול והלגשים את מה שקבעתי לעצמי. מודה לך מאד על שהיית שם עבורי בהתליך כל כך חשוב בחיי. מאחלת לך המשך התפתחות והצלחה. מעריכה ומעריצה אותך,

רחלי מועלם.
קופת חולים 'כללית.'

לעוד המלצות
דורית קיי