התקשרו עכשיו
052-675-2058
 
קורס אימון עסקי
לקדם את העסק בעזרת קורס אימון עסקי
 
אנשים רבים מחפשים כלים מקצועיים הקשורים לתחום של פיתוח מנהלים, על מנת שהם יוכלו להצעיד את העסק שלהם כמה צעדים קדימה. אנחנו חיים היום בעולם תחרותי, ואפילו חברות ציבוריות מונופוליסטיות מיישמות כלים של ניהול איכות - על אחת כמה וכמה חברות פרטיות שחיות בתנאי תחרות. אם גם אתם רוצים להצעיד את העסק שלכם לעבר יעדים חדשים, יתכן כי קורס אימון עסקי הוא בדיוק מה שאתם צריכים. בואו לראות איך בנויה התוכנית של פיתוח מנהלים כחלק משלבי קורס אימון עסקי, מהם העקרונות, וכיצד הקורס יכול לסייע גם לעסק שלכם.
 
ללמוד את הגישות החדשות ביותר לניהול
 
קורס אימון עסקי עם דורית קיי
חשוב לדעת, שעל מנת להירשם אל קורס אימון עסקי, לא חייבים להיות בוגרי פקולטת ניהול באוניברסיטה או מכללה - אם כי יש גם בוגרים של מוסדות אלו שמחליטים להירשם לקורסים מסוג זה. הרעיון הבסיסי שעומד מאחורי הקורס הוא פשוט - לכל אחד מאיתנו יש שיטות ניהול משלו, וזה תקין לחלוטין. יש מנהלים עם שיטות פורמאליות, ויש אלו שדוגלים דווקא בשיטות א-פורמאליות. יש מנהלים שמעודדים ריכוזיות בארגון, ויש מנהלים שדווקא מעדיפים ביזור סמכויות, ולעתים אף תכנים חוצי-דיסציפלינות. אולם לכל אחד יש אך ורק את השיטה שלו.
 
קורס אימון עסקי יוכל לסייע לכם, ע"י הצגה של גישות חדשות לניהול שלא הכרתם - תורת הניהול עוברת תהפוכות רבות כמעט בכל שנה, וגישות רבות נחקרות בכל רגע נתון. לעתים הכרה של גישות חדשות, מאפשרת לכם ולארגון שלכם לאמץ אסטרטגיות שונות לחלוטין. חשוב כמובן לזכור, כי כל שינוי אסטרטגי שנעשה בארגון הוא אף פעם לא פשוט, אולם בעזרת אימון עסקי מקצועי, אתם בהחלט תצליחו להצעיד את הארגון שלכם לעבר השינוי המיוחל, כאשר אתם מצוידים בכלים המתאימים.
 
קורס אימון עסקי עם דורית קיי
בין השאר, במהלך הקורס אתם תוכלו לנסח לעצמכם מחדש את המטרות של הארגון שלכם - בעזרת הגדרה נכונה של מטרות העל, אפשר לרדת לרזולוציות הנמוכות יותר - לגזור יעדים שאותם ניתן למדוד, מהם לגזור שיטות פעולה, וחלוקה נכונה של המשאבים בארגון. בסופו של דבר, אתם יכולים להבין כיצד אתם מפיקים את מקסימום התוצרת האיכותית, במינימום של טעויות ומאמץ.
 
בואו להירשם כבר עכשיו אל הקורס
 
על מנת שגם אתם תוכלו ליהנות מהתיאור שזה עתה קראתם, עליכם להירשם אל קורס אימון עסקי. ניתן להירשם אל אימון עסקי אישי, כלומר - שלא במסגרת הקבוצתית של הארגון, אלא קורס אישי של אחד על אחד, שבו אתם תשבו עם מאמן עסקי שילווה אתכם לאורך כל הדרך, וימפה את הצרכים שלכם ושל הארגון שלכם. הקורסים הם לא ארוכים מידי, והם יכולים לחולל פלאים בארגון שלכם, כך שמומלץ להירשם כבר עכשיו!
 
יש לכם שאלות על אימון עסקי או אישי ?
כתבו לי ואחזור אליכם תוך 24 שעות
 
 
אימון למנהלים,  אימון אישי לנוער, אימון עסקי במרכז, אימון אישי ועסקי , אימון אישי לחיים, מאמנת אישית בתל אביב,  אימון עיסקי, תקשורת בינאישית,  אימון אישי ועסקי, יועצת ארגונית, אימון לעסקים,  הכנה לראיונות עבודה