התקשרו עכשיו
052-675-2058
 

מניהול נכון לעבודה יעילה


גם המנהל הטוב ביותר, יכול לקום יום אחד ולהרגיש שמשהו לא עובד כמו שצריך. הוא, או היא, יכולים להגיע למקום העבודה, לבחון את כל המרכיבים ולגלות תפקידים שאינם מאויישים כהלכה, שהתפוקה ירדה, שיעילות העובדים נפגמה, שהמוטיבציה שלהם ירודה, שהתקשורת הבין אישית בעבודה לוקה בחסר ואפילו שסביבת העבודה אינה מתאימה לסביבת העסק, או למועסקים.

גם אם מדובר במנהלים בעלי ניסיון וקשר טוב עם העובדים, לא תמיד הם יהיו מסוגלים להצביע במדוייק על הבעיה בארגון, או בחברה ולא תמיד הם יוכלו למצוא לה את הפיתרון המתאים ואין בכך כדי להעיד על יכולותיהם וכישוריהם. לפעמים, צריך נקודת מבט אחרת, חדשה והדרך למצוא אותה דורשת הכוונה וייעוץ.

מנהל, או בעל עסק, המבקש לשנות, לשפר ולייעל את תפוקת העסק ואת יעילות העובדים, זקוק לעתים להגדרות מחודשות של מטרות ויעדים ושל סביבת עבודה. לשם כך, כדאי לפנות לייעוץ אירגוני ממוקד, המועבר על ידי אנשי מקצוע, בוגרי לימודי קאוצ'ינג המתמחים בנושא  ויכולים לשבת עם המנהלים לפגישות אישיות, שכל מטרתן איתור נקודות טעונות שיפור, העצמת יכולות המנהלים, העמקת הידע שלהם והקניית אמצעים לתכנון העתיד.

כל אחד יודע שהעובדים הם הכוח המניע את מקום העסק, אבל מנהל טוב הוא זה המניע את העובדים והדרכים לכך רבות, ממקדמי מוטיבציה כמו תגמולים שונים, דרך שיפור יחסי העבודה ועד הגברת מעורבות העובד במקום העבודה. האמצעים מגוונים ויכולים לכלול בונוסים במשכורת, השתלמויות וקורסים, או ימי חופשה בתשלום, ימי כיף מאורגנים לעובדים וציון אירועים במסגרת העבודה וכמובן שיפור תנאי ההעסקה.

לפעמים, כל מה שבעלי העסק, או המנהלים צריכים, הוא יועץ ארגוני טוב שיכוון אותם לאמצעים הטובים ביותר, שיתאימו לעובדים. כך למשל, יודע המנהל שהוא מחוייב להפריש לעובד סכום מסויים לקרן פנסיה, אבל אפשר לפתוח גם חיסכון בקופת גמל, או בקרנות נאמנות, המבטיחות לעובדים תגמולים נוספים עם הזמן ומבהירות להם כי טובתם עומדת לנגד עיני המנהלים. כל אלה, יביאו למעורבות ותחושת שייכות של העובדים ולשיפור כולל של המערכות השונות במקום העסק.


יש לכם שאלות על אימון אישי ? 
כתבו לי ואחזור אליכם תוך 24 שעות
 
 
 
אימון למנהלים,  אימון אישי לנוער, אימון עסקי במרכז, אימון אישי ועסקי , אימון אישי לחיים, מאמנת אישית בתל אביב,  אימון עיסקי, תקשורת בינאישית,  אימון אישי ועסקי, יועצת ארגונית, אימון לעסקים,  הכנה לראיונות עבודה