התקשרו עכשיו
052-675-2058
 

 
מאמנת אישית במרכז - תפקיד המאמנת
 
 

בעיניי, במסגרת תהליכי Coaching תפקידה של מאמנת אישית במרכז הוא לתמוך, לעודד ולסייע למתאמן למצוא תשובות לשאלות שהוא מעולם לא שאל את עצמו.

בתור מאמנת אישית במרכז אני עוקבת  אחר המתאמן, מאתגרת אותו, מייעצת לו ולעיתים אף מציעה אפשרויות חדשות תוך מתן תמיכה ועידוד תמידים במהלך התהליך.

התנהלות כזו מצד מאמנת אישית במרכז  וגישה זו לתהליך ה-Coaching היא הכרחית לקידומו של המתאמן במסע שהוא לקח על עצמו. זאת היות ומדובר בתהליך הכרוך במאמץ רב ובלקיחת אחריות משמעותית של המתאמן על הצלחתו בתהליך אימון אישי בהוא עובר.


מאמנת אישית במרכז  - שיטות עבודה
 
 

במהלך אימון אישי, אני בתור מאמנת אישית במרכז משתמשת במספר שיטות עבודה להסרת המכשולים שעומדים לפני המתאמן. בין השאר, בתהליך אימון אישי אני משתמשת בטכניקות הקשבה, שאילת שאלות, הוקרה וייעוץ ומסייע למתאמן לצמוח ולאפשר לשינוי המיוחל להתרחש.

תהליך אימון אישי אורך כ-12 מפגשים שבועיים אך יכול להתארך על פי העניין. מפגשי אימון אישי, נערכים פנים מול פנים, באמצעות הטלפון, דואר אלקטרוני או כל האפשריות כמכלול. התשלום הוא על בסיס חודשי.


מאמנת אישית במרכז | דורית קיי
D.Coaching | מאמנת אישית במרכז


מאמנת אישית במרכז - יעדים
 
 

בתחילת תהליך אימון אישי (ובהנחייתי בתור מאמנת אישית במרכז) מתאמן מגדיר יעדים שאותם יבקש להשיג בתהליך האימון. מניסיוני בתור מאמנת אישית במרכז אני יוצא מנקודת הנחה לפיה Coaching היא שיטה שבאמצעותה יכול המתאמן לבחור להתמקד בכל היבט מחייו כגון: חיים המקצועיים, התפתחות רוחנית, מודעות עצמית, שיפור תקשורת בינאישית וכו' - זאת על מנת להביא לשיפור באיכות החיים.
 
בתוך כך אני מנהלת תהליך Coaching שנועד לסייע למתאמן בהיבטים הבאים:
 
-
איתור יעוד והגדרת חזון
- תמיכה תמידית תוך הצגת אתגרים ושאילת שאלות
- יצירת איזון בחיי המאמן
ועוד.
 
 

בתהליך אימון אישי האסטרטגיה האימונית שלי היא לסייע לך המתאמן לזהות את נקודות החוזק שלך ולהפעילן להשגת מטרותיך. בעזרת ההכוונה שתקבל, תוכל למצוא תשובות לשאלות שאולי מעולם לא שאלת את עצמך, תוך שאני נותנת בידיך כלים להתמודדויות שבדרך, כמו כלים להתמודדויות רגשיות מתחום הNLP, וכלים פרקטיים מעולם הניהול. כמו כן, במסגרת אימון אישי, אעניק לך תמיכה אישית נוספת בין המפגשים (באמצעות מייל או טלפון).אימון אישי  - אסטרטגיה
 
אימון אישי | אסטרטגיה

בתהליך אימון אישי מטרתי בתור מאמנת אישית במרכז היא להאיר, ולהוביל אותך לשינוי, וזאת באמצעות הגדרת השינוי הרצוי והכנת 'תוכנית עסקית' לניהול חייך.  מודל אימון אישי הינו "קשיח" מצד אחד, אך בו בזמן מותאם לצרכיך; החיים עצמם קודמים לכל, ותמיד ניתן להתאים את תכנית הפעולה למתרחש בחיי היומיום, ולהגדיר את המטרות מחדש תוך כדי אימון אישי.

לפני הכול, כמדובר על אימון אישי, מדובר בתהליך דינאמי, המבוסס על  שותפות, הובלה, הקשבה ומקצועיות המאמן. חשוב לזכור, אימון אישי הוא תהליך שלהצלחתו נדרשים שניים: מאמן ומתאמן. לכן, בראש וראשונה המדובר באינטראקציה אישית.


עבודתי המקצועית כמאמנת אישית במרכז   מאופיינת בבניית יחסי אמון (trust) וביצירת מרחב בטוח לאימון, בלעדיהם לא תיתכן שותפות אמיתית.

סוד ההצלחה בתהליך אימון אישי הוא: הקשבה לנאמר כמו גם למה שלא נאמר, שאלת שאלות באופן המאפשר לי כמאמנת להבין אותך המתאמן ואת עולמך, וליצור איתך קשר משמעותי שמקדם תוצאות.
 
 

יש לכם שאלות על תפקידו של מאמן אישי ?
כתבו לי ואחזור אליכם תוך 24 שעות
מאמנת אישית במרכז
 
 
אימון למנהלים,  אימון אישי לנוער, אימון עסקי במרכז, אימון אישי ועסקי , אימון אישי לחיים, מאמנת אישית בתל אביב,  אימון עיסקי, תקשורת בינאישית,  אימון אישי ועסקי, יועצת ארגונית, אימון לעסקים,  הכנה לראיונות עבודה