התקשרו עכשיו
052-675-2058
 
אימון עסקי אישי

אימון עסקי אישי בצל שינויים כלכליים
 
גם מדינת ישראל, וגם העולם כולו, עוברים שינויים מטלטלים - כותרות העיתונים מצביעות על עלייה לצד מיתון. מחאה חברתית לצד עליות בשכר. מגמות של הפרטה אל מול מגמות של רווחה. השאלה היא היכן העסק שלכם עומד בתוך כל השינויים הללו. המשבר הכלכלי של שנת 2008, לימד כי מנהלים רבים זקוקים להכוונה המתאימה, בעיקר בעזרת אימון עסקי. חשוב להבין, כי אימון עסקי אישי אמנם דומה מאד לאימון אישי, אך בשורה התחתונה זהו קורס אימון עסקי. בניגוד לקורסים קבוצתיים, הוא לא ניתן לשורה של מנהלים מדרגים שונים - אלא למנהל אחד, ולכן הוא מותאם מאד למנהלים של חברות קטנות.
 
במה מתמקד האימון?
 
אימון עסקי אישי

יש כמה נקודות מרכזיות מאד שבהן האימון מתמקד ואשר קשורות לעתים לתהליכים בסיסיים מאד שיש בכל ארגון, שלא מתבצעים כראוי. אחד מהתהליכים שנלמדים במהלך האימון העסקי אישי, הינו החזרת המיקוד אל העסק. למה הכוונה במיקוד? הרי ממילא לכל ארגון יש את התחום המקצועי שלו. תתפלאו אולי לגלות, אבל אחת הבעיות המרכזיות של ארגונים כיום, היא חוסר היכולת להתמקד בתהליך אחד, וניסיון לביזור מיותר של תפקידים ומטלות. הדבר גורם לסחבת ארוכה מאד, ולתחושת תסכול. אימון עסקי אישי יעזור לכם להגדיר לגמרי מחדש את החזון שלכם, ולגזור ממנו את המטרות ודרכי הפעולה שלכם - כך אתם לא מתפזרים בחזרה, ויכולים לעבוד ביעילות.
 
אנשים רבים חושבים, כי אימון עסקי אישי נועד ללמד מסגרות ניהול חדשות. אין ספק שהחשיפה לדיסציפלינות ניהול חדשות תורמת, אבל כדאי לדעת כי התרומה העיקרית של אימון זה, הוא דווקא במתן האפשרות למנהל לפרוץ מהמסגרת שלו למשהו חדש, יצירתי ונועז. רוב האנשים, ובכללם גם המנהלים הבכירים ביותר - מקובעים במסגרות המחשבה ובנורמות שעליהם הם גדלו והתחנכו, או שהם למדו במסגרות השונות. אימון עסקי אישי יאפשר לכם לפתח את היצירתיות שלכם, ולהבין שלעתים נטילת סיכונים היא לאו דווקא רעיון שלילי - כל עוד תמיד מנסים לחתור לעבר ההצלחה, וברור מהו היעד שאותו מנסים להשיג, ולא יורים באפלה.
 
לפתח גם את המנהלים שלכם
 
לא מעט מנהלים בכירים, שעבורם התהליך של פיתוח מנהלים הוא חשוב במיוחד, שולחים את המנהלים הזוטרים שלהם לעבור אימון עסקי אישי, מתוך תפיסה של חשיבה אסטרטגית לטווח הרחוק, ופיתוח דור הביניים של החברה. בין אם אתם מעוניינים לשלוח את המנהלים הזוטרים, ובין אם אתם בעצמכם מתעניינים בנושא - אתם מוזמנים בהחלט לפנות אל חברה שמעבירה אימון עסקי אישי, ולראות איך העסק הולך ומתפתח, גם כשהעולם מסביב משתנה.
 
יש לכם שאלות על אימון עסקי או אישי ?
כתבו לי ואחזור אליכם תוך 24 שעות
 
 
אימון למנהלים,  אימון אישי לנוער, אימון עסקי במרכז, אימון אישי ועסקי , אימון אישי לחיים, מאמנת אישית בתל אביב,  אימון עיסקי, תקשורת בינאישית,  אימון אישי ועסקי, יועצת ארגונית, אימון לעסקים,  הכנה לראיונות עבודה