התקשרו עכשיו
052-675-2058
 
אימון עסקי- הכלים החיוניים למנהלים
 
במקביל לתהליכי אימון אישי לחיים, קיימים תחומים ספציפיים. אנשים שונים חווים קשיים מסוימים בנקודות שונות בחייהם, אם בעולם הפרטי ואם בעסקי. ישנו אימון המיועד למנהלים, הנקרא אימון עסקי, אשר מיועד להתמודד עם בעיות או קשיים שלמולם ניצבים המנהלים או שניתנים בידי המנהלים כלים חיוניים להתמודדות מול בעיות עתידיות שמולם הם עשויים לעמוד. למשל, כאשר מדובר על בעיות עתידיות, אימון אישי ועסקי נועד לדמות בפני המנהל אירועים שעדיין הוא אינו חווה אותם. ברוב המקרים, הבעיות או הקשיים אינם זהים.
 
מספר רב של כלים חיוניים באימון למנהלים
 
לגבי מצבים עתידיים מאמנת אישית בתל אביב, תדמה אירועים שלא התרחשו או סיטואציות שונות שעשויות לקרות בעתיד יש לאמן את המנהלים לתרחישים הללו, כך שיהוו עבורו כלים חיוניים. באמצעות אימון למנהלים, מוצא עצמו כאשר הוא נמצא בקונפליקטים לא פשוטים  שהוא לגמרי לא לבד, כי אם נמצא עם מאמנת אישית מקצועית וותיקה שיוכל יהיה להתייעץ עימה בדיסקרטיות מלאה בכל שאלה או בעיה שהוא עשוי לעמוד מולה בנושא הניהול הנכון.
 
האימון, נועד למעשה למצות את הפוטנציאל המלא של המנהלים, הן בתחום האישי והן בתחום הארגוני. אימון לעסקים המיועד למנהלים, יוצר למעשה תקשורת בינאישית אפקטיבית ומסייע למנהלים למנף את הרווח, תוך בניית תהליכים ארגוניים שיתאימו לעסק או לחברה שאותה הם מנהלים. בזמן אימון אישי ועסקי אשר יעניק את הכלים הנכונים והיעילים  עבור ניהול עסק, כאשר המנהלים, מאבחנים את המצב העסקי כיום. כל מנהל, יבנה את החזון האסטרטגי שלו גם במצבים כמו מיתון ולאחרי תקופת המיתון. המטרה הנוספת בהקניית אימון למנהלים, הינה הגדלת היתרון של המנהלים, על פני מתחרים אחרים והגדלת הכנסותיהם.
 
כיצד להתמודד מול קשיים עם לקוחות ועם העובדים?
 
חלק מהכלים החשובים שהמאמנת האישית מבצעת בהם סימולציה, הינם הערכת עובד בעייתי, התמודדות מול לקוח. בדרך זו, מוצא המנהל את הכלים להתמודדות מול מצבים בעייתיים באמצעות
אימון עסקי במרכז. הסימולציות נועדו, על מנת שהמנהלים יבצעו את כל הטעויות האפשריות, כך שע"י אימון לעסקים באמצעות מאמנת אישית אשר תתקן ותגרום למנהלים לגרום לעצמם, לסגל את השיטות שמתאימות להם, כאשר יוכלו לעבוד איתן הלכה למעשה.
 
למצוא את המאמנת האישית שתתאים לצרכיכם הספציפיים
 
ישנם מאמנים המתמחים בתחומים השונים כגון מאמנים אישיים, אשר עוסקים בתחום של אימון אישי לחיים לבעיות של אנשים מהמגזר הפרטי, כגון יועצים זוגיים, אימון לחיים, אימון אישי למנהלים וכן אימון המיועד לעסקים ולמנהלים בפרט.  דורית קיי, הינה בעלת ניסיון מקצועי רב והיא דוקטורנטית, בוגרת לימודי אימון במכללת קואצ'מי, ואוניברסיטת קליפורניה.
למדה גם ייעוץ כגון תקשורת בינאישית, לימודי NLP, במכללת NLP plus. דורית, היא אף בעלת תואר שני בניהול מאוניברסיטת Derby England וכן, בעלת תואר ראשון בספרות אנגלית מאוניברסיטת תל אביב.
 
הניסיון המקצועית  שמביאה דורית, כולל ניסיון בניהול צוותי עבודה גדולים, בתפקידה בתור יועצת ארגונית בארגונים שאותם הקימה וניהלה. במסגרת שנות עבודתה, היא הובילה בהצלחה שינויים בארגון וסייעה לאנשים להתפתח לתפקידים בכירים במערכת.
 
אימון למנהלים,  אימון אישי לנוער, אימון עסקי במרכז, אימון אישי ועסקי , אימון אישי לחיים, מאמנת אישית בתל אביב,  אימון עיסקי, תקשורת בינאישית,  אימון אישי ועסקי, יועצת ארגונית, אימון לעסקים,  הכנה לראיונות עבודה
התקשרו עכשיו
052-675-2058

מכתבי המלצה מלקוחות: לעוד המלצות
מאמנת עיסקית
, מאמנת אישית 

דורית,
אמנם דיברנו בטלפון אבל חשוב לי שהדברים יופיעו גם בכתב: עברה כשנה מאז שסיימנו את התהליך המאד מיוחד שעברנו יחד ואני ממש מרגיש בכל דבר שאני עושה את העצות והטיפים שנתת לי.  במהלך התקופה הזו אזרתי אומץ לגבור על לא מעט מכשולים שנקרו בדרכי ושכנראה ללא ההכוונה שלך לא הייתי יודע להתמודד איתם. בעקבות המפגשים שלנו החלטתי להתקדם ולקדם את עצמי עוד שלב בחיים ונרשמתי ללימודי קורס "מנתחי מערכות מידע" באחד מהמוסדות הנחשבים ביותר בארץ. בנוסף במישורים האישיים והיחסים הבינאישיים בעבודה אני בהחלט חש התקדמות רבה והמון כלים להצטייד בכל סיטואציה שבה אני נתקל. אני מודה לך מקרב הלב על התמיכה ועל הכלים שנתת לי ובעיקר שהחזרת לי את הבטחון העצמי והתעסוקתי שנפגע קשות בעקבות אי אילו נסיונות מרים בעבר שלי. אין זה טריוויאלי בעיני שהצלחנו להגיע לרמה כזו של הישגיות ומיקוד במטרה ולכן אאני בהחלט אסיר תודה לך על כל אלה. כפי שאמרנו גם בשיחת הטלפון כולי תקווה שנפגש לקראת סיום הלימודים שלי ונוכל לעשות הכנה לראיונות עבודה בתחום חדש לגמרי בו אני מקווה להשתלב. תודה רבה
ת. פ. 
רעננה

___________________________________

דורית מאמנת יקרה,
כבר עברה תקופה של חצי שנה, זמן שאפשר לי עשייה והגשמה.התחלתי איתך את האימון כשהייתי במקום של ביטחון עצמי נמוך, חוסר אמון בעצמי, דחיינות, חוסר סדר... .מייד זיהית את קשיי, ושאלותייך המכוונות וראייתך המדהימה הובילו אותי להשיגים שלא האמנתי שאגיע אליהם. היום אני נמצאת במקום אחר. בתהליך לאהוב את עצמי, מתנהלת בתכנון וסדר, מאורגנת יותר, מעזה יותר, משתדלת להאמין בעצמי וביכולות שלי וכף מרגישה ביטחון עצמי. אפשרת לי לראות ,להבין, לפעול והלגשים את מה שקבעתי לעצמי. מודה לך מאד על שהיית שם עבורי בהתליך כל כך חשוב בחיי. מאחלת לך המשך התפתחות והצלחה. מעריכה ומעריצה אותך,

רחלי מועלם.
קופת חולים 'כללית.'

לעוד המלצות
דורית קיי