התקשרו עכשיו
052-675-2058
 
שינוי קריירה בעזרת אימון מנהלים
בעבודתי כמאמנת מנהלים, אני נתקלת בלא מעט פניות של מנהלים בדרגים בכירים ובדרגי ביניים ששואלים אותי מהו העיתוי המתאים לערוך שינוי קריירה. מנהלים שעובדים בארגון מספר שנים, לפחות 6 שנים , חשים לעתים תחושה של שחיקה, ובודקים את האפשרות לערוך שינוי עם עצמם. אחת הדרכים לברר עם עצמנו מהו השינוי הנדרש, מתי לערוך אותו, האם ניתן לערוך שינוי זה בארגון בו אני עובד כיום,או בארגון חדש היא באמצעות תהליך של אימון מנהלים.

באימון מנהלים המאמן העסקי המכונה גם מאמן מנהלים, בודק עם המתאמן –המנהל לא רק מהם כישוריו של המנהל, אלא מהו חש לגבי השינוי. חוקרת בשם ליסה פלדמן שספרה  You Aren’t  at the Mercy of Your Emotions - Your Brain Creates Them  מפרסמת את פרי מחקרה שלמעשה רגשות הם ניחושים שהמוח עושה. רואים זאת במחקר באמצעות אותות חשמליים, הניחושים בנויים על פרשנויות של אנשים מניסונם בעבר. בתהליך של אימון מנהלים המאמן העסקי מברר מהם הפרשנויות של המתאמן שמקדמות אותו בחיים בכלל ובחיים המקצועיים, ואלו הם הבולמים אותו. מכאן יחדיו מגדירים את ההחזון ואת היעדים החזונים והיעדים הראשוניים להשגת המטרה. על מנת לבדוק את הדיוק בהגדרת היעדים בתהליך אימון מנהלים, לאורך כל הדרך ,ישאל המאמן את המתאמן בתהליך של אימון מנהלים מהו חש לגבי היעד, ועד כמה הוא מתלהב בתהליך של 1-10 מהתהליך.

תהליך אימון מנהלים הוא תהליך קצר מועד בין כ 12 מפגשים ,כשהתוצר מהמפגשים הוא תוכנית פעולה של מה המנהל צריך לעשות ומתי על מנת להגיע ליעדים שהציב לעצמו.
 
אימון למנהלים,  אימון אישי לנוער, אימון עסקי במרכז, אימון אישי ועסקי , אימון אישי לחיים, מאמנת אישית בתל אביב,  אימון עיסקי, תקשורת בינאישית,  אימון אישי ועסקי, יועצת ארגונית, אימון לעסקים,  הכנה לראיונות עבודה