התקשרו עכשיו
052-675-2058
 
אימון לתקשורת בינאישית

במאה ה21 שבאה ארגונים עוברים יותר ויותר ממבנה הירארכי למבנה שטיח, מספר משרות קבועות הולך ומצטמצם, יש צורך לפתח את הכישוריים המקצועיים והבינאישים של העובדים. התקשורת הביאנישית שכוללת את הדרך בה אנו מדברים, כותבים, ואת שפת הגוף , הכרחית כמיומנות שתסייע בבניית קריירה הרצויה עבור המתאמן. תקשורת בינאישית היא גם אחד המרכיבים הקריטיים במנהיגות העצמית.

בתהליך של אימון אישי או אימון עסקי, יתמקד המאמן העסקי או המאמן האישי בהקנייה ובנייה של סט הרגלים עבור המתאמן שיסייעו בידו לפתח את המנהיגות העצמית שלו שכוללת בינהייתר גם תקשורת בינאישית . מה שמבחין בין אימון עסקי או אימון אישי רגיל לבין אימון לתקשורת בינאישית, הוא המיקוד בתהליך.

בתהליך של אימון לתקשורת בינאישית מאמן עסקי  יסייע למתאמן לאפיין את דרך התקשורת הבינאישית שלו, ואת סגנון התקושרת הבינאישית . המאמן העסקי או המאמן האישי יחד יאתר יחד עם המתאמן תבניות תקשורת בין אישיים שבולמים את המתמאמן ומונעים ממנו להשיג תוצאות רצויות עבורו, ויצייד את המתאמן בתבניות חלופיות. למעשה אחת התועלות המרכזיות שהלקוח מפיק בתהליך שמתמקד באימון לתקשורת בינאישית הוא שיפור משמעותי ביכולת ההקשבה של המתאמן.

מניסיוני כמאמנת אישית ומאמנת עסקית ,אנשים נדהמים לגלות שרוב ההקשבה שלהם היא הקשבה לעצמם ופחות חהקשבה לסבייבה, ולצורך של הסביבה. בתהליך של אימון לתקשורת בינ אישית המתאמן לומד לפתח יכולות הקשבה לצד השני, כיצד לנהל את הקול הפנימי שלו ומתי ואיך להשתמש במסרים. אימון לתקשורת בינאיישית מפתח את יכולת הניהול הרגשי של המתאמן ולקיים אימון לתקשורת בינאישית טובה יותר.

 
 
אימון למנהלים,  אימון אישי לנוער, אימון עסקי במרכז, אימון אישי ועסקי , אימון אישי לחיים, מאמנת אישית בתל אביב,  אימון עיסקי, תקשורת בינאישית,  אימון אישי ועסקי, יועצת ארגונית, אימון לעסקים,  הכנה לראיונות עבודה