התקשרו עכשיו
052-675-2058
 
אימון לקריירה

במאה ה21 שבו שיוון מגדרי הולך ומתרחב ,התמקדות בקריירה תופסת נתח חשוב מזמנו של הפרט. למושג קריירה הגדרות רבות, אחת ההגדרות הרווחת היא שקריירה היא סדרה רצופה של משרות המרכיבה את חיי העבודה של האדם. (ויקיפדיה).

החוקרים ארתור ורוסו (1996) הגדירו את הקריירה כ"רצף בלתי פוסק של כל ההתנסויות הקשורות לעבודה במהלך החיים.". אנשים שמחליטים להזניק את הקריירה שלהם, ולוקחים אימון אישי לקריירה, מתמקדים בבניית מתווה של קריירה הכולל התמודדות עם שאלות שונות כגון: האם לעזוב את מקום העבודה הנוכחי,האם לחתור למעבר בין תפקידים, האם כדאי  ואפשרי לפרוץ גבולות ישנים.

בתהליך אימון לקריירה המאמן האישי יסייע למתאמנים להגדיר לעצמם מהם החזקות המקצועיות והאשיותיות של המתאמנים, אלו חוזקות כדאי להבליט ולהשתמש בהם בשלב הנוכחי בחיים שבו הם נמצאים.

לצד איתור החוזקות באימון לקריירה,ישנו מיקוד חזק בתהליך האימון האישי והאימון העסקי לחשיפה של חסמי ההצלחה של המתאמן. מאמן אישי מנוסה יוכל לסייע למתאמן בתהליך של אימון לקריירה בהצטיידות בעקרונות ודפוסי פעולה שהם עוקפי חסמים. תפקיד נוסף של המאמן העסקי בתהליך של אימון לקריירה הוא עזרה בהגדרה של החזון של המתאמן, הבהרת המושגים שהמתאמן  משתמש  בהם בדבריו, וכמובן תפקיד מרכזי של המאמן העסקי הוא לעזור למתאמן להגדיר יעד מרכזי להשגת פריצת דרך בקריירה. ישנם אנשים שרוצים ומתאימים להחליף עיסוק, ולשם כך צריך להכין את המציאות הנוכחית בה המתאמן חי לשינוי שמתהוה בתהליך של אימון לקריירה.

אימון לקריירה כולל מספר מפגשי אימון. מספר המפגשים מותאם ומוגדר יחד עם המתאמן.

כשהמניע המנחה את תהליך אימון לקריירה הוא להביא את המתאמן לידיעה  מה הוא  הולך לעשות , ולא פחות חשוב להעמיד לוח זמנים ברור עם  תוכנית פעולה ברת השגה.

אימון לקריירה
 
אימון למנהלים,  אימון אישי לנוער, אימון עסקי במרכז, אימון אישי ועסקי , אימון אישי לחיים, מאמנת אישית בתל אביב,  אימון עיסקי, תקשורת בינאישית,  אימון אישי ועסקי, יועצת ארגונית, אימון לעסקים,  הכנה לראיונות עבודה