התקשרו עכשיו
052-675-2058
 

אימון לקריירה במרכז , אימון עסקי במרכז

האם השאלה  "מה תרצה להיות כשתהיה גדול" מוכרת לכם? כמה פעמים נשאלתם את השאלה הזו?האם ידעתם לענות על השאלה הזו? כמאמנת עסקית ואישית אני נתקלת פעמים רבות בלקוחות שמגיעים אלי לאימון קריירה, ומספרים לי זכרון ראשון בגיל 3 או 5 בו נשאלו את השאלה הזו. חלק מהבחירות המקצועיות שאנשים עושים הם מה שאנשים חושבים שההורים להם סבורים שמתאימים להם.

באימון קריירה אני נתקלת גם בלקוחות שעונים לי תשובה בנוסח של הרבה תחומים מעניינים אותי.

חלק מהאנשים מתמודדים עם קושי בבחירה של תחום אחד או לחילופין ליצור מיקוד של תחום אחד.
כמאמנת לקריירה באימון אישי ,תפקיד המאמן האישי או המאמן העסקי הוא לאפשר למתאמן להגדיר מהם היכולות של המתאמן, מהם תחומי העניין שלו, המאמן העסקי מסייע למתאמן גם לבחור תחום שבו היכולות שלו יגיעו לידי ביטוי בצורה הטובה ביותר. אימון לקריירה חייב להתמקד לא רק ביכולות של המתאמן , אלא לסייע למתאמן להגדיר לעצמו את החלום התעסוקתי שמלהיב אותו, לסייע למתאמן לראות מה הוא יגשים באמצעות החזון שלו, וכמובן שאימון כתהליך בכלל וכמובן אימון עסקי ואימון אישי חייבים לסייע למתאמן להרכיב תוכנית פעולה להשגת החזון.

מאמנת קריירה תתמקד באתור הנטיות התעסוקתיות של המתאמן (באם יש לו את ההכשרה והידע הדרושים), המתאמנ/ת יגדיר יחד עם מאמן הקריירה את החזון ויחדיו ירכיבו את תוכנית הפעולה.
 
 
אימון למנהלים,  אימון אישי לנוער, אימון עסקי במרכז, אימון אישי ועסקי , אימון אישי לחיים, מאמנת אישית בתל אביב,  אימון עיסקי, תקשורת בינאישית,  אימון אישי ועסקי, יועצת ארגונית, אימון לעסקים,  הכנה לראיונות עבודה