התקשרו עכשיו
052-675-2058
FacebookGoogle+


פיתוח אישי, אימון, יעוץ והכוונה בתחומי הקריירה ותקשורת בינאישית 

 
אימון לקריירה בשרון  אימון לקריירה

במפגשים עם אנשים שבאים אלי לאימון לקריירה מכל קצוות הארץ וכמובן גם מאזור השרון אני נתקלת באתגר מרכזי של הגדרה מטווה קריירה מחדש. תהליך הגלובליזציה יצרו מציאות של ארגונים מרושתים בכל העולם ועל כן גם קריירות גמישות. אחת המיומנויות שמאמנת עסקית מנוסה תתמקד בתהליך של אימון לקריירה הוא בגילוי היכולות של ההסתגלות וכישורים לשינוי מהיר.

החוקרים ורדי ונדיב (1997) מציינים שהפרט צפוי להיות בעל קריירות אחדות הן ברץ והן במקביל. בתהליך של 
אימון לקריירה מתחדדים תהליכי למידה אישיים שכוללים תהליך רפלקציה מעמיק של המתאמן עם עצמו בלווי המאמן העסקי.אחד האתגרים שהעובדים מתמודדים עם בהמלך מציאות העבודה הוא המעבר מכוח אדם קבוע למציאות של העדר קביעות וניוד של עובדים.

בתהליך של 
אימון לקריירה המאמן העסקי או המאמן האישי מגדירים יחד עם המתאמן אלו סוגי למידה נדרשים, מוגדר תקציב ללמידה ונקבע לוח זמנים להגדרת המטרה והיעדים שהמתאמן מציב לעצמו.תהליך אימון לקריירה כלל מספר מפגשים המתואמים יחד עם המתאמן . 

אימון לקריירה יכול להעשות פנים מול פנים , או  כאימון טלפוני או בסקייפ בו המתאמן יכול גם לשמוע וגם לראות את המאמן העסקי. משך כל פגישת אימון בתהליך של אימון לקריירה הוא  כשעה וחצי.
 
אימון למנהלים,  אימון אישי לנוער, אימון עסקי במרכז, אימון אישי ועסקי , אימון אישי לחיים, מאמנת אישית בתל אביב,  אימון עיסקי, תקשורת בינאישית,  אימון אישי ועסקי, יועצת ארגונית, אימון לעסקים,  הכנה לראיונות עבודה