התקשרו עכשיו
052-675-2058
 
 
מהו פיתוח מנהלים?
 
פיתוח מנהלים הוא מעין סדנה שתפקידה ליצור בחברה את המנהל הטוב ביותר. לכל ארגון, חברה או עסק ישנם צרכים ייחודיים אשר שייכים רק להם, כמו גם צרכים אוניברסאליים שנדרשים מכל מנהל באשר הוא. חברות אשר מציעות סדנאות של פיתוח מנהלים מתאימות את הסדנה לעסק המסוים המתלמד אצלם, על מנת לפתח את כישורי הניהול של כל אחד מן העובדים המנהליים בעסק, ובראשם את מנהל העסק עצמו, כמובן.
 
תוכנית פיתוח מנהלים
 
סדנאות פיתוח מנהלים מתמקדות בחמישה נושאים מרכזיים אשר חשובים לניהול יעיל של עסק:
 
תפיסת תפקיד המנהל המושג המרכזי של פיתוח מנהלים הוא "המנהל במיטבו". פירוש הדבר הוא הגדרה של תפקידו של המנהל, כיצד העובדים תופסים את האחריות של המנהל, את הסמכות שלו ואת דרכי התפקוד שלו.
 
מודעות על פי תוכניות פיתוח מנהלים, אחד החלקים החשובים ביותר ביצירת ניהול יעיל של עסק, הוא הבאת המנהל למודעות עצמית גבוהה. המנהל צריך להכיר את החוזקות ואת החולשות האישיות שלו, כאדם וכמנהל, ולפתח מודעות עצמית חזקה לגבי שיטת הניהול שלו. רק בעזרת המודעות יוכל המנהל לכוון את עצמו להתנהגות ניהולית טובה יותר ויעילה יותר.
 
פיתוח הביטחון העצמי ותחושת המסוגלות הביטחון העצמי הוא הכוח המניע מאחורי כל אדם, ובתפקידים ניהוליים בפרט. מנהל טוב צריך להכיר בכוחותיו ולחוש כי הוא מסוגל לבצע את המוטל עליו. על מנת לפתח ביטחון זה, על המנהל לחוות תחושות רבות ככל האפשר של הצלחה. במסגרת סדנאות פיתוח מנהלים חווים המנהלים הצלחות מסוגים שונים, ואף לומדים כיצד להתמודד עם כישלונות בצורה נכונה ובונה, על מנת לפתח את הביטחון העצמי ולהתקדם לקראת ניהול יעיל יותר.
 
ידע חלק מהצלחה ניהולית כרוך, בפשטות, בידע. מנהל טוב צריך להכיר שיטות ניהול וארגון, מערכות ארגוניות, דרכים לפיתוח יכולות ארגוניות, ועוד. מנהל בעל ידע יהיה באופן אוטומטי מנהל טוב יותר משהיה ללא הידע.
 
מיומנות הידע עצמו אינו מספיק לניהול יעיל, אלא, כמו בכל מקצוע שהוא, יש צורך בניסיון ובמיומנות. לכן בסדנאות פיתוח מנהלים נערכים גם תרגולים מעשיים בתחומים שונים, אשר מעניקים למנהלים מיומנות רבה מנושאים ניהוליים שונים.
 
 
אימון למנהלים,  אימון אישי לנוער, אימון עסקי במרכז, אימון אישי ועסקי , אימון אישי לחיים, מאמנת אישית בתל אביב,  אימון עיסקי, תקשורת בינאישית,  אימון אישי ועסקי, יועצת ארגונית, אימון לעסקים,  הכנה לראיונות עבודה
התקשרו עכשיו
052-675-2058

מכתבי המלצה מלקוחות: לעוד המלצות
מאמנת עיסקית
, מאמנת אישית 

דורית,
אמנם דיברנו בטלפון אבל חשוב לי שהדברים יופיעו גם בכתב: עברה כשנה מאז שסיימנו את התהליך המאד מיוחד שעברנו יחד ואני ממש מרגיש בכל דבר שאני עושה את העצות והטיפים שנתת לי.  במהלך התקופה הזו אזרתי אומץ לגבור על לא מעט מכשולים שנקרו בדרכי ושכנראה ללא ההכוונה שלך לא הייתי יודע להתמודד איתם. בעקבות המפגשים שלנו החלטתי להתקדם ולקדם את עצמי עוד שלב בחיים ונרשמתי ללימודי קורס "מנתחי מערכות מידע" באחד מהמוסדות הנחשבים ביותר בארץ. בנוסף במישורים האישיים והיחסים הבינאישיים בעבודה אני בהחלט חש התקדמות רבה והמון כלים להצטייד בכל סיטואציה שבה אני נתקל. אני מודה לך מקרב הלב על התמיכה ועל הכלים שנתת לי ובעיקר שהחזרת לי את הבטחון העצמי והתעסוקתי שנפגע קשות בעקבות אי אילו נסיונות מרים בעבר שלי. אין זה טריוויאלי בעיני שהצלחנו להגיע לרמה כזו של הישגיות ומיקוד במטרה ולכן אאני בהחלט אסיר תודה לך על כל אלה. כפי שאמרנו גם בשיחת הטלפון כולי תקווה שנפגש לקראת סיום הלימודים שלי ונוכל לעשות הכנה לראיונות עבודה בתחום חדש לגמרי בו אני מקווה להשתלב. תודה רבה
ת. פ. 
רעננה

___________________________________

דורית מאמנת יקרה,
כבר עברה תקופה של חצי שנה, זמן שאפשר לי עשייה והגשמה.התחלתי איתך את האימון כשהייתי במקום של ביטחון עצמי נמוך, חוסר אמון בעצמי, דחיינות, חוסר סדר... .מייד זיהית את קשיי, ושאלותייך המכוונות וראייתך המדהימה הובילו אותי להשיגים שלא האמנתי שאגיע אליהם. היום אני נמצאת במקום אחר. בתהליך לאהוב את עצמי, מתנהלת בתכנון וסדר, מאורגנת יותר, מעזה יותר, משתדלת להאמין בעצמי וביכולות שלי וכף מרגישה ביטחון עצמי. אפשרת לי לראות ,להבין, לפעול והלגשים את מה שקבעתי לעצמי. מודה לך מאד על שהיית שם עבורי בהתליך כל כך חשוב בחיי. מאחלת לך המשך התפתחות והצלחה. מעריכה ומעריצה אותך,

רחלי מועלם.
קופת חולים 'כללית.'

לעוד המלצות
דורית קיי