התקשרו עכשיו
052-675-2058
 
אימון למנהלים
 
על מנת לנהל נכון את החברה או התאגיד, על המנהלים לרכוש את הידע המקצועי הנכון, באמצעות אימון למנהלים. אימון זה, מסייע לאנשי מקצוע, יזמים ואלה המכהנים בתפקידים בכירים, לנהל את עצמם ביעילות בחיים המקצועיים והאישים. יש לחזק את התפקידים הניהוליים. לא כל אחד נולד להיות מנהל, אך אחד מהתחומים המרתקים והמאתגרים ביותר בכל ארגון, הינו תחום הניהול. היום, תחום הניהול, נלמד באוניברסיטאות ובמוסדות להשכלה גבוהה, אך קיים הבדל משמעותי, בין תיאוריה לפרקטיקה. מומלץ כי תשלבו אימון אישי ועסקי, מה שיקנה בידיכם כלים חיוניים.
 
זו הסיבה, שכיום, מועברים קורסים רבים כגון אימון לעסקים ,המיועדים להעשרה עבור מנהלים בצורה של אימון, סדנאות, פיתוח מנהלים מה שמעביר למעשה את הידע התיאורטי הלכה למעשה. גם אם מנהל למד שנים רבות את תחום הניהול,נבר בספרים, למד על טבלאות סטטיסטיות, ייתכן כי עדיין לא יוכל לנהל צוות בצורה הנכונה.
 
כמה דרכים לאימון מנהלים
 
מה שכה מיוחד בכל השייך אל אימון למנהלים, הוא ליישם כל אחד מכלי האימון על  פי צרכים או מצבים מיוחדים. אימון זה המיועד למנהלים, יכול להיות מבוצע בשלוש דרכים- אימון אישי פרטני {אחד על אחד}, אימון קבוצתי להשגת מטרותיה של הקבוצה, אימון מנהלים והנהלות לבנייה אשל אסטרטגיה נכונה, איתור פתרון או בעיה הפוגעת בהצלחת המערכת ועוד. ישנם ארגונים ומנהלים המזמינים לתאגיד או לחברה שאותה הם מנהלים יועצת ארגונית, על מנת שהארגון לא יעמוד במקום דרוך, או על מנת לחזור למקום שהיו בו לפני הנסיגה של הארגון. יש לעבוד גם על תקשורת בינאישית לשיפור התקשורת מול העובדים, הספקים ולמען מודעות אישית מול אנשים.
 
ישנן מספר מטרות שלשמן מאמנת אישית בתל אביב מאמנת מנהלים כמו למשל:
 
  • הגדרת מטרות ושאיפות אסטרטגיות ולייצור מינוף
  • חקירת מגוו רב של נקודות מבט
  • קבלת החלטות יעילות ביתר קלות ע"י אימון אישי ועסקי
  • פיתוח סגנון אימון שיתאים לצרכי המנהלים
  • שמירה על אתיקה מקצועית ויושרה באמצעות אימון לעסקים
  • הנהגה בעלת נוכחות ומודעות עצמית גבוהה
  • תכנון ויישום של תהליך אימון למנהלים מתחילתו ועד סופו.
 
פתרונות באימון עסקי מתחילים ברמה האישית
 
כאשר אדם מגיע למסקנה כי הוא זקוק לעבור אימון עסקי כאשר הוא נתקל בבעיות וקשיים בעסק, אך הפתרונות הם תמיד ברמה האישית. העסק לא הוא שיוצר את הבעיות כי אם מי שמנהל את העסק. זו הסיבה שמומלץ לעבור אימון אישי ועסקי אשר עוסק  בכלים ומיומנויות ולא בהקניית ידע. מטרת התהליך של האימון, הינו להקנות את השיטות והכלים הנכונים לבעלי עסקים וחברות להעלות תפוקות של הרווח בעסק באופן משמעותי.
 
אם מנהל של חברה מסוימת מחליט לעבור אימון עסקי במרכז, הוא לבטח מודע לכך שהוא יוכל להתפתח בצורה הנכונה ולהחזיר לעצמו את השם והמוניטין שהיו לחברה כאשר ידעה ימים טובים יותר, כולל הרווחים שנהנה מהם בתקופות הטובות של החברה, אשר פחתו עם הזמן. האימון העסקי, הפך להיות דרוש יותר, היות וישראל נתונה במצב כלכלי קשה, מה שמורגש במיוחד בעסקים ולכן, יותר מכל תקופה, זה הזמן  למצוא את הדרכים הנכונות לייעל היטב את העסק, באמצעות יועצת ארגונית, אשר תקנה את הכלים הנכונים למען השיווק,הארגון וכל מה שקשור בניהול נכון של צוות העובדים.
 
אימון למנהלים ממאמנת אישית וותיקה
 
על מנת להשיג את הטוב ביותר לעסק שלכם, יש להגיע אל מאמנת אישית  בתל אביב, המתמחה בתחום הניהול, הייעוץ הארגוני הנכון והתקשורת הבין אישית. דורית קיי, הינה אחת מהמאמנות האישיות הידועות המובילות בתחום.  באמצעות אימון עסקי באמצעותה, ניתן יהיה להגיע להישגים מרשימים בחברה או בתאגיד שלכם. הניסיון האישי של דורית בניהול צוותי עבודה גדולים ובארגונים שאותם הקימה בהיותה יועצת ארגונית, רק מראה את ההצלחה שהיא הובילה את העובדים בחברות השונות להגיע לתפקידים בכירים. ישנם מאמנים המתמחים בתחומים השונים כגון מאמנים אישיים, אשר עוסקים בתחום של אימון אישי לחיים לבעיות של אנשים מהמגזר הפרטי, כגון יועצים זוגיים, אימון לחיים, אימון אישי למנהלים וכן אימון המיועד לעסקים ולמנהלים בפרט.  דורית קיי, הינה בעלת ניסיון מקצועי רב והיא דוקטורנטית, בוגרת לימודי אימון במכללת קואצ'מי, ואוניברסיטת קליפורניה. למדה גם ייעוץ כגון תקשורת בינאישית, לימודי NLP, במכללת NLP plus. דורית, היא אף בעלת תואר שני בניהול מאוניברסיטת Derby England וכן, בעלת תואר ראשון בספרות אנגלית מאוניברסיטת תל אביב. הכלים שדורית תקנה לכם המנהלים, יסייעו לכם למנף את החברה או התאגיד שאותו אתם מנהלים ולהגיע  למטרות שהגדרתם באימון עצמו.
 
אימון למנהלים,  אימון אישי לנוער, אימון עסקי במרכז, אימון אישי ועסקי , אימון אישי לחיים, מאמנת אישית בתל אביב,  אימון עיסקי, תקשורת בינאישית,  אימון אישי ועסקי, יועצת ארגונית, אימון לעסקים,  הכנה לראיונות עבודה