התקשרו עכשיו
052-675-2058
 

אימון אישי לנשים מאמן גבר או אישה?
 

 
 Business Coaching, כשמו כן הוא, הינו תהליך אימון עסקי המתמקד בפן העסקי/המקצועי תוך התבוננות בתרבות הארגונית של עסקים בגדלים שונים, החל מחברות קטנות ובינוניות ועד לתאגידי ענק.

Business Coaching אינו דומה לשיטת הטיפול הפסיכולוגי הקלאסי המוכר לכולנו, זוהי שיטת אימון שאמנם משלבת בתוכה מספר אלמנטים ומושגים מעולם הפסיכולוגיה אך בעת ובעונה אחת גם מושגים מעולם השיווק, הניהול ואפילו מעולם הספורט!

המאמן אינו מעוניין בחשיפת סודותיו של העובד או המנהל וגם לא עוסק בריפוי נפשו, כי אם מציב יחד עם הארגון מטרות מוגדרות שאליהן שואפים להגיע בתוך תקופת זמן קצרה יחסית.
 
בדומה לשיטת אימון אישי, תהליך Business Coaching שם דגש על הטמעה ותרגול של פעולות, שינוי דפוסי חשיבה לקויים וביסוס אמונת האדם ביכולותיו ובכישרונותיו. באמצעות Business Coaching המתאמן יחוש עלייה בביטחונו העצמי ויגיע להבנה שדפוסי מחשבה חיוביים והפעולות שייגזרו מתוכם יכניסו שינוי משמעותי לחייו העסקיים ואף לחייו האישיים שינוי שיתחיל קודם כל במתאמן.
 
Business Coaching   מטרות ויעדים
 
 
הסיבות שבעטיין ארגונים וחברות פונים לשירותי Business Coaching הן רבות, ביניהן ניתן למנות: תחושה של תקיעות עסקית ומבוי סתום, סדרת טעויות שההנהלה מתמודדת איתה בחוסר הצלחה, קשיים ניהוליים שונים ועוד סיבות רבות אחרות. חברות וארגונים רבים מבינים עובדה פשוטה מאוד, Business Coaching הוא לא מותרות, אלא הכרח בעולם העסקים הדינמי של ימינו, הדורש כל העת להתאים עצמנו לשינויים.
 
בדומה למאמן ספורט קפדן, גם מאמן עסקי לא ייתן למתאמן לסטות מן המטרה.

ניתן לומר בהכללה כי מנהלים ובעלי עסקים יבחרו ב-Business Coaching כדי לקדם מספר מטרות עיקריות, ועד שאלו לא הושגו תהליך האימון לא יסתיים: תכנון פרויקטים מהשלב הראשוני הגדרת מטרות, שלבים, מבנה ואסטרטגיה, כאשר רוצים להגדיל תפוקה ופרודוקטיביות, כאשר יש בעיה של חוסר יכולת לעמוד ביעדים או כאשר עבודת הצוות אינה אופטימאלית. הרעיון הוא פשוט, עובד מרוצה, בעל דפוסי מחשבה חיוביים ובריאים, יגדיל את תפוקתו ויקדם את הצלחת העסק, לכן Business Coaching היא אבן דרך בהקמת חברה משגשגת או הטמעת שינויים בחברה או ארגון קיימים.
 
Business Coaching –  דרכים ושיטות פעולה
 
 
Business Coaching הוא תהליך אימון ייחודי המשלב סדרת פגישות בהנחיה קבוצתית לצד פגישות אישיות עם כל אחד ואחד מן המתאמנים. יעדיה מוגדרים ביחד עם הנהלת החברה ובהתאם לחזונה, תוך מתן תשומת לב לצרכיהם הייחודיים של העובדים.
הדרך להשגת יעדים אלו היא באמצעות אימונים ממוקדים, הכרוכים בשיחות, עשייה ותרגול שיביאו בסופו של דבר לשינוי הרגלי עבודה ולפריחתו של העסק.
 
 
 
 
 יש לכם שאלות על Business Coaching
אימון אישי לנשים 
כתבו לי ואחזור אליכם תוך 24 שעות
 
אימון למנהלים,  אימון אישי לנוער, אימון עסקי במרכז, אימון אישי ועסקי , אימון אישי לחיים, מאמנת אישית בתל אביב,  אימון עיסקי, תקשורת בינאישית,  אימון אישי ועסקי, יועצת ארגונית, אימון לעסקים,  הכנה לראיונות עבודה