התקשרו עכשיו
052-675-2058
 

אימון אישי לנשים מאמן גבר או אישה?
 

 
אימון אישי לנשים, כשמו כן הוא, הינו תהליך אימון עסקי המתמקד בפן העסקי/המקצועי תוך התבוננות בתרבות הארגונית של עסקים בגדלים שונים, החל מחברות קטנות ובינוניות ועד לתאגידי ענק.

Business Coaching אינו דומה לשיטת הטיפול הפסיכולוגי הקלאסי המוכר לכולנו, זוהי שיטת אימון שאמנם משלבת בתוכה מספר אלמנטים ומושגים מעולם הפסיכולוגיה אך בעת ובעונה אחת גם מושגים מעולם השיווק, הניהול ואפילו מעולם הספורט!

המאמן אינו מעוניין בחשיפת סודותיו של העובד או המנהל וגם לא עוסק בריפוי נפשו, כי אם מציב יחד עם הארגון מטרות מוגדרות שאליהן שואפים להגיע בתוך תקופת זמן קצרה יחסית.
 
בדומה לשיטת אימון אישי, תהליך Business Coaching שם דגש על הטמעה ותרגול של פעולות, שינוי דפוסי חשיבה לקויים וביסוס אמונת האדם ביכולותיו ובכישרונותיו. באמצעות Business Coaching המתאמן יחוש עלייה בביטחונו העצמי ויגיע להבנה שדפוסי מחשבה חיוביים והפעולות שייגזרו מתוכם יכניסו שינוי משמעותי לחייו העסקיים ואף לחייו האישיים שינוי שיתחיל קודם כל במתאמן.
 
אימון אישי לנשים מטרות ויעדים
 
 
הסיבות שבעטיין ארגונים וחברות פונים לשירותי Business Coaching הן רבות, ביניהן ניתן למנות: תחושה של תקיעות עסקית ומבוי סתום, סדרת טעויות שההנהלה מתמודדת איתה בחוסר הצלחה, קשיים ניהוליים שונים ועוד סיבות רבות אחרות. חברות וארגונים רבים מבינים עובדה פשוטה מאוד, Business Coaching הוא לא מותרות, אלא הכרח בעולם העסקים הדינמי של ימינו, הדורש כל העת להתאים עצמנו לשינויים.
 
בדומה למאמן ספורט קפדן, גם מאמן עסקי לא ייתן למתאמן לסטות מן המטרה.

ניתן לומר בהכללה כי מנהלים ובעלי עסקים יבחרו ב-Business Coaching כדי לקדם מספר מטרות עיקריות, ועד שאלו לא הושגו תהליך האימון לא יסתיים: תכנון פרויקטים מהשלב הראשוני הגדרת מטרות, שלבים, מבנה ואסטרטגיה, כאשר רוצים להגדיל תפוקה ופרודוקטיביות, כאשר יש בעיה של חוסר יכולת לעמוד ביעדים או כאשר עבודת הצוות אינה אופטימאלית. הרעיון הוא פשוט, עובד מרוצה, בעל דפוסי מחשבה חיוביים ובריאים, יגדיל את תפוקתו ויקדם את הצלחת העסק, לכן Business Coaching היא אבן דרך בהקמת חברה משגשגת או הטמעת שינויים בחברה או ארגון קיימים.
 
אימון אישי לנשים דרכים ושיטות פעולה
 
 
Business Coaching הוא תהליך אימון ייחודי המשלב סדרת פגישות בהנחיה קבוצתית לצד פגישות אישיות עם כל אחד ואחד מן המתאמנים. יעדיה מוגדרים ביחד עם הנהלת החברה ובהתאם לחזונה, תוך מתן תשומת לב לצרכיהם הייחודיים של העובדים.
הדרך להשגת יעדים אלו היא באמצעות אימונים ממוקדים, הכרוכים בשיחות, עשייה ותרגול שיביאו בסופו של דבר לשינוי הרגלי עבודה ולפריחתו של העסק.
 
 
 
 
 יש לכם שאלות על Business Coaching
אימון אישי לנשים 
כתבו לי ואחזור אליכם תוך 24 שעות
 
אימון למנהלים,  אימון אישי לנוער, אימון עסקי במרכז, אימון אישי ועסקי , אימון אישי לחיים, מאמנת אישית בתל אביב,  אימון עיסקי, תקשורת בינאישית,  אימון אישי ועסקי, יועצת ארגונית, אימון לעסקים,  הכנה לראיונות עבודה
התקשרו עכשיו
052-675-2058

מכתבי המלצה מלקוחות: לעוד המלצות
מאמנת עיסקית
, מאמנת אישית 

דורית,
אמנם דיברנו בטלפון אבל חשוב לי שהדברים יופיעו גם בכתב: עברה כשנה מאז שסיימנו את התהליך המאד מיוחד שעברנו יחד ואני ממש מרגיש בכל דבר שאני עושה את העצות והטיפים שנתת לי.  במהלך התקופה הזו אזרתי אומץ לגבור על לא מעט מכשולים שנקרו בדרכי ושכנראה ללא ההכוונה שלך לא הייתי יודע להתמודד איתם. בעקבות המפגשים שלנו החלטתי להתקדם ולקדם את עצמי עוד שלב בחיים ונרשמתי ללימודי קורס "מנתחי מערכות מידע" באחד מהמוסדות הנחשבים ביותר בארץ. בנוסף במישורים האישיים והיחסים הבינאישיים בעבודה אני בהחלט חש התקדמות רבה והמון כלים להצטייד בכל סיטואציה שבה אני נתקל. אני מודה לך מקרב הלב על התמיכה ועל הכלים שנתת לי ובעיקר שהחזרת לי את הבטחון העצמי והתעסוקתי שנפגע קשות בעקבות אי אילו נסיונות מרים בעבר שלי. אין זה טריוויאלי בעיני שהצלחנו להגיע לרמה כזו של הישגיות ומיקוד במטרה ולכן אאני בהחלט אסיר תודה לך על כל אלה. כפי שאמרנו גם בשיחת הטלפון כולי תקווה שנפגש לקראת סיום הלימודים שלי ונוכל לעשות הכנה לראיונות עבודה בתחום חדש לגמרי בו אני מקווה להשתלב. תודה רבה
ת. פ. 
רעננה

___________________________________

דורית מאמנת יקרה,
כבר עברה תקופה של חצי שנה, זמן שאפשר לי עשייה והגשמה.התחלתי איתך את האימון כשהייתי במקום של ביטחון עצמי נמוך, חוסר אמון בעצמי, דחיינות, חוסר סדר... .מייד זיהית את קשיי, ושאלותייך המכוונות וראייתך המדהימה הובילו אותי להשיגים שלא האמנתי שאגיע אליהם. היום אני נמצאת במקום אחר. בתהליך לאהוב את עצמי, מתנהלת בתכנון וסדר, מאורגנת יותר, מעזה יותר, משתדלת להאמין בעצמי וביכולות שלי וכף מרגישה ביטחון עצמי. אפשרת לי לראות ,להבין, לפעול והלגשים את מה שקבעתי לעצמי. מודה לך מאד על שהיית שם עבורי בהתליך כל כך חשוב בחיי. מאחלת לך המשך התפתחות והצלחה. מעריכה ומעריצה אותך,

רחלי מועלם.
קופת חולים 'כללית.'

לעוד המלצות
דורית קיי