התקשרו עכשיו
052-675-2058
 
אימון אישי להצלחה
זוכה פרס נובל לכלכלה התנהגותית הכלכלן האמריקני ריצ'ארד ת'אלר טוען שההתנהגות האנושית אינה רק רציונלית ותועלתנית אלא מונעת מהביטים נוספים. בתהליך של אימון אישי להצלחה בודק המאמן עם המתאמן לאורך כל הדרך מה הרגשות ששינויים כאלו ואחרים מעוררים אצל המתאמן.
מסתבר שהחלטות משמעותיות מתקבלות לא רק על פי הרציונל, ועל כן תפקיד המאמן האישי והמאמן העסקי לשקף למתאמן עם מה הוא יוצא לדרך על מנת לחולל את השינוי המיוחל. אימון אישי ,שהוא מתודולוגיה שנשענת על בסיסי תאוריה מתחומים רבים , מדגיש את הצורך להציב יעדיים ריאלים, ברי השגה, בתוך טווח זמן מוגדר מראש על מנת להביא למתאמן את ההצלחה ההוא חווה. אחד הבסיסים התיאורטיים לתהליך של אימון אישי הוא הפסיכולוגיה החיובית שמניחה שמה שיניע את האדם הוא לא הכשלונות שלו , אלא שיחזור של הצלחות שהמתאמן חווה בעבר. בתהליך של אימון אישי , אימון עסקי ואימון לקריירה יקפיד המאמן לשקף למתאמן מהן ההצלחות שלו מהעבר, ומה היו רכיבי ההצלחה שסיעו למתאמן להגיע להצלחות בעתיד. בתהליך של אימון אישי ואימון עסקי, המאמן האישי והמאמן העסקי יעודד את המתאמן לבדוק כיצד ניתן להשתמש במרכיבים אלו ליעדים עתידיים שהמתאמן לוקח על עצמו כדי להצליח בעתיד.
 
אימון למנהלים,  אימון אישי לנוער, אימון עסקי במרכז, אימון אישי ועסקי , אימון אישי לחיים, מאמנת אישית בתל אביב,  אימון עיסקי, תקשורת בינאישית,  אימון אישי ועסקי, יועצת ארגונית, אימון לעסקים,  הכנה לראיונות עבודה