התקשרו עכשיו
052-675-2058
 

אימון לקריירה במרכז , אימון עסקי במרכז

האם השאלה  "מה תרצה להיות כשתהיה גדול" מוכרת לכם? כמה פעמים נשאלתם את השאלה הזו?האם ידעתם לענות על השאלה הזו? כמאמנת עסקית ואישית אני נתקלת פעמים רבות בלקוחות שמגיעים אלי לאימון קריירה, ומספרים לי זכרון ראשון בגיל 3 או 5 בו נשאלו את השאלה הזו. חלק מהבחירות המקצועיות שאנשים עושים הם מה שאנשים חושבים שההורים להם סבורים שמתאימים להם.

באימון קריירה אני נתקלת גם בלקוחות שעונים לי תשובה בנוסח של הרבה תחומים מעניינים אותי.

חלק מהאנשים מתמודדים עם קושי בבחירה של תחום אחד או לחילופין ליצור מיקוד של תחום אחד.
כמאמנת לקריירה באימון אישי ,תפקיד המאמן האישי או המאמן העסקי הוא לאפשר למתאמן להגדיר מהם היכולות של המתאמן, מהם תחומי העניין שלו, המאמן העסקי מסייע למתאמן גם לבחור תחום שבו היכולות שלו יגיעו לידי ביטוי בצורה הטובה ביותר. אימון לקריירה חייב להתמקד לא רק ביכולות של המתאמן , אלא לסייע למתאמן להגדיר לעצמו את החלום התעסוקתי שמלהיב אותו, לסייע למתאמן לראות מה הוא יגשים באמצעות החזון שלו, וכמובן שאימון כתהליך בכלל וכמובן אימון עסקי ואימון אישי חייבים לסייע למתאמן להרכיב תוכנית פעולה להשגת החזון.

מאמנת קריירה תתמקד באתור הנטיות התעסוקתיות של המתאמן (באם יש לו את ההכשרה והידע הדרושים), המתאמנ/ת יגדיר יחד עם מאמן הקריירה את החזון ויחדיו ירכיבו את תוכנית הפעולה.
 
אימון אישי להצלחה
 
אימון אישי להצלחה - מהחלום למציאות
 
 
מהו החלום שלכם? האם אתם חולמים על הצלחה כלכלית? על בית מפואר ורכב מרשים? אולי החלום שלכם הוא בכלל על הכרה גורפת בכישורים האינטלקטואלים שלכם? האם אתם חולמים לכתוב ספרים ולקבל עליהם פרסים, או חולמים להיות פרופסורים נחשבים בתחום מסוים? האם אתם חולמים על קריירה בתחום המשחק? ואולי אתם בכלל חולמים חלומות צנועים יותר?
 
 
הדרך שלנו להגשמת החלומות רצופה קשיים ומכשולים. לצערנו, אין מספיק מקום לכולם, ולא כל אחד יכול להצליח להגשים את החלומות הכי גדולים שלו. אבל בהחלט שאפשר לנסות ולהתקרב כמה שיותר להגשמת החלום. רק אם תסירו מעצמכם את כל המכשולים הפנימיים, את כל העכבות, ותנסו באמת להעז, רק אז תוכלו לדעת שבאמת ניסיתם וזו הדרך היחידה שבה גם אפשר להצליח. על מנת שתוכלו להצליח לעשות את זה, אנחנו מציעים לכם אימון אישי להצלחה.
 
אימון אישי להצלחה יביא אתכם לדרך הנכונה
 
 
לא קל לדעת כיצד לעשות את הצעדים הראשונים בדרך להצלחה. יש כל כך הרבה כיוונים לקחת, כל כך הרבה דברים שצריך לעשות, ואנחנו עלולים למצוא את עצמנו חסרי אונים מול העולם הגדול הזה, מה שגורם לנו לעשות המון טעויות. לכאן נכנס תפקידו של מאמן אישי. מאמן אשר עשה כמה דברים בחייו ויש לו נסיון בהקשבה והבנה של האדם העומד מולו, יוכל לתת לכם כלים אמיתיים ויעילים להצלחה. יחד, נעזור לכם לזהות את נקודות החולשה שלכם ולא פחות חשוב מכך נקודות החוזק. תוך כדי עבודה משותפת ומשמעותית תוכלו לרכוש כלים ולתרגל אותם בחיי היום יום ובזמן אמת. כלים אשר יעזרו לכם להגשים את החלומות שלכם.
 
 
אימון אישי להצלחה עם דורית קיי
 
 
דורית קיי עוסקת בתהליכי אימון אישי מזה שנים, דורית בעלת השכלה בתחומים מגוונים כמו לימודי אימון אישי ועסקי, יעוץ ארגוני ועוד. דורית עסקה בתהליכי אימון אישי ליחידים ולקבוצות ומביאה איתה נסיון רב, חשיבה רעננה ורצון אמיתי לעזור ללקוח להתקדם, לעבור את המשוכות העומדות בפניו ולעלות על דרך המלך להצלחה. רק על ידי עבודה משותפת המתרכזת בכאן ועכשיו, ניתן לעשות את השינוי הדרוש כדי להצליח באמת.
 
 
 יש לכם שאלות על אימון אישי ?
כתבו לי ואחזור אליכם תוך 24 שעות
 
 
אימון למנהלים,  אימון אישי לנוער, אימון עסקי במרכז, אימון אישי ועסקי , אימון אישי לחיים, מאמנת אישית בתל אביב,  אימון עיסקי, תקשורת בינאישית,  אימון אישי ועסקי, יועצת ארגונית, אימון לעסקים,  הכנה לראיונות עבודה